ZIMOWA WYPRZEDAŻ DO -50% | Zamów do 23:00 z dostawą w sobotę

Wzrost modela:

Osełka Sanrenmu Seria A - 3000/8000

Ocena:
92% of 100
Produkt archiwalny
Do góry

Dwustronna, ceramiczna osełka o gradacjach 3000 i 8000. Powierzchnia ścierna ma rozmiar 18 centymetrów na 6 centymetrów.

- Gradacja 3000 służy do idealnego wygładzenia każdego ostrza.
- Gradacja 8000 służy do uzyskania perfekcyjnie gładkiej i wypolerowanej krawędzi tnącej.

Zestaw zawiera podstawkę zabezpieczającą przed ślizganiem się osełki podczas pracy.

Instrukcja użycia: Namocz kamień w wodzie lub użyj oleju do ostrzałek. Postaw osełkę na płaskiej powierzchni. By naostrzyć nóż, przesuń po kamieniu (lekko dociskając) kilkukrotnie najpierw jedną, potem drugą stronę noża. Ostrząc nóż staraj się zachować odpowiedni kąt pochylenia noża (15°-30°).

Dane techniczne
Gradacja: 3000/8000
Wymiary: 180 x 60 x 30 mm
Waga: 567 g
Producent: Sanrenmu, PRC

Sanrenmu


Militaria.pl jest wyłącznym dystrybutorem marki Sanrenmu w Polsce.


Sanrenmu to marka noży składanych, multitooli i akcesoriów EDC, która od lat cieszy się renomą dzięki solidnemu wykonaniu i znakomitemu stosunkowi jakości do ceny. Firma stosuje sprawdzone materiały, takie jak stal nierdzewna 8Cr13MoV, łącząca trwałość, łatwość ostrzenia i dobrą retencję krawędzi. Jej produkty wyróżniają się precyzyjną obróbką, ergonomiczną konstrukcją i niezawodnością w codziennych zadaniach. Sanrenmu przez wiele lat produkowało modele OEM dla światowych marek, zdobywając doświadczenie w segmencie premium, zanim rozwinęło własną ofertę budżetowych noży EDC. Dziś firma uznawana jest za jednego z liderów w swojej kategorii, oferując szeroką gamę modeli dopasowanych do różnych stylów i potrzeb.

Więcej informacji
Waga 567 g
Wymiary 180 x 60 x 30 mm
Gradacja materiału ściernego 3000/8000
Materiał ścierny ceramika
Podstawa antypoślizgowa Tak
Dodatkowe akcesoria w zestawie Tak
EAN 2007696495538
Kod producenta W0308
Producent Sanrenmu

Opinie ze zdjęciami

Podsumowanie opinii

Przygotowane automatycznie na podstawie opinii

Liczba opinii: 13

  1. J... Opinia potwierdzona zakupem
    100%

    Kupiłem jako uzupełnienie dwóch kamieni o większej ziarnistości. Po rozpakowaniu od razu kamień poszedł w obroty. Efekt jak najbardziej zadowalający.

  2. M...
    100%

    b.dobrze ostrzy po kilku ruchach,teraz tylko tak ostrze noże,żona zadowolona,że w końcu ostre noże w kuchni. Świetny produkt,polecam

  3. M...
    80%

    Dla początkujących w sam raz .

  4. E...
    80%

    Dobra, niedroga osełka, dla początkujących w sam raz.

  5. M...
    100%

    Polecam. Produkt dobrej jakości, atrakcyjna cena.

  6. P...
    80%

    nie jest to optymalny sposob na ostrzenie ale tanszy i bardziej uniwersalny niz diamentowe zestawy.

  7. P...
    100%

    Kamien zdaje egzamin polecam

  8. M...
    100%

    Znakomity kamień do wykończenia. Mimo braku doświadczenia, nie miałem większego problemu z naostrzeniem noży "na brzytwę" po obejrzeniu kilku instrukcji na YT.

  9. W...
    100%

    Solidny kamień. Polecam

  10. K...
    100%

    Dobry kamień, można nim naostrzyć nóż "na brzytwę".

  11. M...
    100%

    Można dobrze wykończyć nóż po porządnym szlifowaniu, polecam!

  12. M...
    100%

    Pozwala solidnie wykończyć szlif noża, polecam :)

  13. A...
    60%

    Nie jestem przekonany co do gradacji kamienia. Niby 8000, ale trudno naostrzyć nim nóż, tak żeby golił.

Brak opinii