Zamów dziś z gwarancją dostawy jutro!

Wzrost modela:

Płyn Mountval Wash & Care do prania 20 ml

Ocena:
100% of 100
Zadzwoń do nas - zaproponujemy podobny towar! +48 713474749
Produkt archiwalny
Do góry

Płyn przeznaczony do prania ubrań wodoodpornych z membraną: Gore-Tex, SympaTex, eVent, a także wyposażenia turystycznego takiego jak: namioty, plecaki czy buty.

Środek nie wpływa na oryginalną wodoodporność materiału oraz usuwa zabrudzenia, które zatykają pory membrany, przywraca w ten sposób oryginalną oddychalność. Świetnie przygotowuje sprzęt do impregnacji.

Dane techniczne
Pojemność: 20 ml
Producent: Mountval, Polska

Więcej informacji
Wartość jednostkowa 20 ml
EAN 5908226921404
Producent Mountval

Opinie ze zdjęciami

Podsumowanie opinii

Przygotowane automatycznie na podstawie opinii

Liczba opinii: 2

  1. P... Opinia potwierdzona zakupem
    100%

    Produkt spełnia swoje zadanie. Wykorzystuję go tylko do prania swoich butów trekkingowych. Po praniu obuwie wygląda jak świeżo kupione, a membrany pozostają w nienaruszonym stanie.

  2. M... Opinia potwierdzona zakupem
    100%

    Produkt spełnia oczekiwania, kurtki i spodnie nie przepuszczają wody ale też się nie "zatkały". Wyprałem w tym nawet buty, które były mocno zabrudzone i przepocone i są jak nówki.

Brak opinii

  1. ...