Świetny pinpointer – cechuje się precyzją, jest wodoodporny i oferuje wiele opcji ustawień. Spełnia swoje zadanie znakomicie. To must have dla pasjonatów detektorów metali. Zdecydowanie polecam.
Ręczny wykrywacz metali typu pointer. Spełnia wymogi normy IP68, co oznacza, że może być zanurzony w wodzie do głębokości 6 metrów. Wytrzymała obudowa chroni elektronikę przed czynnikami zewnętrznymi. Ergonomiczny kształt i ogumowana rączka zapewnia wygodę użytkowania nawet podczas długich poszukiwań.
Cechy wykrywacza:
- trzy poziomy czułości,
- 2 tryby audio Pitch i Bleep,
- 6 programów ustawień pracy,
- dioda LED ułatwia wydobywanie przedmiotów w zaciemnionych miejscach,
- pole detekcji cewki 360 stopni,
- pyło- i wodoodporny (norma IP68).
Pinpointer MI-4 wyposażony został w ładowalny akumulator litowy o wydłużonym czasie pracy nawet do 90 godzin oraz diodę LED, która ułatwia wydobywanie przedmiotów w zaciemnionych miejscach.
W zestawie znajdują się:
- pinpointer XP MI-4,
- smycz,
- kabura na pasek,
- kabel ładujący USB mini B,
- smycz,
- karta gwarancyjna.
Dane techniczne
Częstotliwość pracy: 12 kHz
Wodoodporność: IP68
Wymiary: 300 x 70 x 70 mm
Waga: 500 g
Producent: XP Metal Detectors, Francja
| Rozróżnianie obiektów | Tak |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 12 kHz |
| Tryb PinPoint | Tak |
| Wodoodporność sondy | Tak |
| Długość całkowita | 30 mm |
| Waga | 500 g |
| Dodatkowe akcesoria w zestawie | Tak |
| Kabura w zestawie | Tak |
| Tryby pracy | Tak |
| Ilość tonów audio identyfikujących obiekt | 2 |
| Rodzaj akumulatora/baterii | Akumulator |
| EAN | 3665994002682 |
| Kod producenta | MI-4 |
| Producent | XP Metal Detectors |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 2
-
-
Był dla mnie bardzo pomocny, gdyż dzięki wibracjom sprawdza się przy moim słabym słuchu. To fajny gadżet dla osób używających wykrywaczy metali. Dodatkowo jest wodoodporny, więc można z nim zanurzyć się na głębokość do 3 metrów, co często robię.
Brak opinii