Bardzo przyjemna strzelba. W działaniu i wykonaniu wiernie naśladuje oryginał na amunicję ostrą. Dobra zabawa plus możliwość poznania zasad działania. Polecam
Sprężynowa replika strzelby CM363LM posiadająca 3 lufy wewnętrzne. Pozwala to na wystrzelenie 3 kulek jednocześnie za jednym pociągnięciem spustu, a dzięki temu uzyskanie zdecydowanej przewagi na polu walki.
Z metalu w tym modelu wykonano korpus, lufę zewnętrzną oraz prowadnicę chwytu, klapkę komory nabojowej, zaczepy pasa nośnego, obejmę lufy, prowadnicę kolby i blaszkę wyrzutnika łusek. Do produkcji pozostałych elementów, takich jak chwyt pistoletowy, chwyt przeładowania oraz kolby użyto tworzywa sztucznego. Chwyt przeładowania posiada antypoślizgową fakturę.
Kulki umieszcza się w dołączonej atrapie shellsa o pojemności 30 kulek, który następnie umieszczamy w komorze nabojowej, podobnie jak w palnym odpowiedniku.
Kulka wystrzelona z każdej z 3 luf jest lekko podkręcona, co podnosi skuteczność ostrzału. Przełącznik bezpiecznika oraz przycisk blokady klapki komory nabojowej znajdują się zaraz obok języka spustowego, przez co ich obsługa jest szybka i intuicyjna. Dodatkowo teleskopowa kolba pozwala na dostosowanie długości repliki do potrzeb użytkownika.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- 3x shells,
- szybkoładowarka do kulek,
- wycior.
Dane techniczne
Materiał: tworzywo sztuczne i metal
Długość całkowita: 925-1040 mm
Waga: 2700 g
Kolor: czarny
Napęd: sprężynowy
Prędkość początkowa: 260 FPS
Hop-up: brak
Rodzaj magazynka: Łuska
Pojemność magazynka: 30 kulek
Ilość strzałów z jednostki zasilania: 3
Producent: Cyma
| Wzorowany na | Benelli |
|---|---|
| Napęd repliki | Sprężynowy |
| Prędkość wylotowa | 260 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 20 m |
| Rodzaj magazynka | Łuska |
| Pojemność magazynka | 30 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Metal |
| Długość całkowita | 1040 mm |
| Waga | 2700 g |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Nie |
| Dodatkowe akcesoria w zestawie | Tak |
| Hop-up | Nie |
| EAN | 5902543053565 |
| Kod producenta | 1152213277(CYM-03-015767) |
| Producent | CYMA |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 5
-
-
Fajna metalowa i celna. Polecam
-
Całkiem fajnie wykonana strzelba. W mojej opinii mogłaby mieć uchwyt i rączkę przeladowania z nieco lepszego tworzywa, ale to co ważne jest metalowe i trwałe. Trzy łuski w zestawie to też dobra liczba żeby zacząć rozgrywki, z czasem można dokupić ich więcej
-
Fajna strzelba, wykonanie przyzwoite, zasięg do 20m. Polecam gorąco.
-
Dla mnie 10 na 10. Celna, ciężka, mocna, idealna. Składana kolba to super kompromis dla strzałów z biodra i z ramienia. Przy kulkach 0,28 celna na 01m w pomieszczeniu tzn trafiam w puszkę po piwie bez problemu. W beczkę z 20m na spokojnie, w polu walki nie testowałem. Wykonanie mega, jak skończą się kulki, można tłuc kolbą tudzież lufą. Żarcik. Jutro test z kulkami 0,50. Jest moc bo te 0,28 z 6m robią dziurę w grubej tekturze.
Brak opinii