Kupiona dla zabawy. Na kulkach 0.25 ma dość duży zasięg (z 20 metrów da rade trafić puszkę) Zespół przesuwny ma spore luzy i nie wiem czy to wada fabryczna czy nie dało się tego inaczej rozwiązać. Tak czy siak polecam
Sprężynowa replika strzelby CM350LMN posiadająca 3 lufy wewnętrzne. Pozwala to na wystrzelenie 3 kulek jednocześnie za jednym pociągnięciem spustu, a dzięki temu uzyskanie zdecydowanej przewagi na polu walki.
Z metalu w tym modelu wykonano lufę zewnętrzną oraz prowadnicę chwytu, klapkę komory nabojowej, zaczepy pasa nośnego, korpus i blaszkę wyrzutnika łusek. Do produkcji pozostałych elementów, takich jak chwyt z kolbą czy chwyt przeładowania, użyto mocnego tworzywa polimerowego. Chwyt przeładowania posiada antypoślizgową fakturę.
Kulki umieszcza się w dołączonej atrapie shellsa o pojemności 30 kulek, którego następnie umieszczamy w komorze nabojowej, co nadaje użytkowaniu repliki dodatkowego powiewu realizmu. Poszczególne elementy repliki zostały bardzo dobrze spasowane.
Kulka wystrzelona z każdej z 3 luf jest lekko podkręcona, co podnosi skuteczność ostrzału. Przełącznik bezpiecznika oraz przycisk blokady klapki komory nabojowej znajdują się zaraz obok języka spustowego, przez co ich obsługa jest szybka i intuicyjna. Model CM350 posiada wygodną, stałą kolbę, zakończoną grubą stopką z gumy.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- 3 x shells,
- szybkoładowarka do kulek,
- wycior.
Dane techniczne
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Długość całkowita: 1050 mm
Waga: 2250 g
Kolor: czarny
Napęd: sprężynowy
Prędkość początkowa: 260 FPS
Hop-up: brak
Rodzaj magazynka: Łuska
Pojemność magazynka: 30 kulek
Ilość strzałów z jednostki zasilania: 3
Producent: Cyma
| Wzorowany na | Mossberg |
|---|---|
| Napęd repliki | Sprężynowy |
| Prędkość wylotowa | 260 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 30 m |
| Rodzaj magazynka | Łuska |
| Pojemność magazynka | 30 |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Metal i polimer |
| Długość całkowita | 1050 mm |
| Waga | 2250 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Nie |
| Przyrządy celownicze stałe | Nie |
| Blowback | Nie |
| Dodatkowe akcesoria w zestawie | Tak |
| Hop-up | Nie |
| EAN | 5902543052445 |
| Kod producenta | 1152206691(CYM-03-008817) |
| Producent | CYMA |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 2
-
-
Bardzo fajny Wielki shotgun �� jak na strzelbę ma imponujący zasięg .. wygląd bardzo realistyczny .. zabawa przednia .. zmiana shelsa trochę trwa ale może to kwestia wprawy.. polecam
Brak opinii