Bardzo ciekawa odmiana od wołowiny i wieprzowiny. Ciekawy smak i fajna konsystencja. Jeżeli suszone mięso jest stałą częścią wyprawowej diety to czemu bo nie urozmaicić jej indykiem!?
Suszone mięso z indyka o niskiej zawartości tłuszczu i dużej zawartości białka. Cienko pokrojone plastry suszoneho mięsa z indyka to idealne źródło białka, energii oraz zdrowa alternatywna dla innych przekąsek, jest świetnym towarzyszem podróży, doskonale nadaje się jako uzupełnienie diety.
Przekąska nie musi być przechowywana w lodówce, doskonale nadaje się, aby mieć ją przy sobie w podróży, na rybach czy na wycieczce w góry.
Wartość odżywcza w 100 g produktu:
- wartość energetyczna: 355 kcal,
- tłuszcz: 3,1 g,
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,0 g,
- białko: 77 g,
- węglowodany: 0,0 g,
- w tym cukry: 0 g,
- sól: 4,8 g.
Skład: Mięso z indyka (w 100 g produktu wykorzystano 320 g mięsa surowego), sól.
Dane techniczne
Wartość energetyczna posiłku: 89 kcal
Waga: 25 g
Producent: Adventure Menu, Czechy
| Wartość jednostkowa | 25 g |
|---|---|
| Typ żywności | Przekąska |
| Waga netto | 25 g |
| Wartość energetyczna (kcal) | 355 kcal/100 g |
| Wartość energetyczna produktu (kcal) | 89 kcal |
| Białko | 77 g/100 g |
| Tłuszcze | 3,1 g/100 g |
| Węglowodany | 0 g/100 g |
| Cukry | 0 g/100 g |
| Sól | 4,8 g/100 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,0 g/100 g |
| Rodzaj dania | Mięsne |
| EAN | 8595648614020 |
| Kod producenta | 5002 |
| Producent | Adventure Menu |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 2
-
-
Wielu producentów oferuje suszoną wołowinę, ale suszony indyk jest całkiem przyjemną odmianą. 25 g mięsa w torebce to taki strzał na raz, ale w ofercie producenta znajdują się również większe opakowania.
Brak opinii