Bardzo dobry i niezawodny sprzęt. Warty każdych pieniędzy. Cena = jakość
Poręczny monokular termowizyjny renomowanej firmy Burris, ułatwiający nocną obserwację. Model BTH 25 wyposażono w zmienne powiększenie optyczne 1,7-6,8x. Dla większej dokładności obserwacji model oferuje również zoom cyfrowy 1-4x co pozwala na zauważenie obiektów oddalonych nawet o 1200 metrów (detekcja pojazdu).
Odległość obserwacji jest zależna od wielkości obiektu:
- rozpoznanie człowieka: 100 m,
- detekcja człowieka: 400 m,
- rozpoznanie pojazdu: 310 m,
- detekcja pojazdu: 1200 m.
Monokular został wyposażony w kolorowy wyświetlacz LCOS o rozdzielczości 1280x960 pikseli, który wyświetla obraz o rozdzielczości 400x300 pikseli z częstotliwością 50 Hz. Użytkownik ma możliwość regulacji jasności oraz kontrastu w 10 poziomowej skali.
Monokular termowizyjny pozwala na wybranie jednej z pięciu palet kolorów, w jakiej będzie wyświetlany obraz:
- White Hot,
- Black Hot,
- Iron Red,
- Blue Hot,
- Red Hot.
Termowizor umożliwia rejestrowanie obserwowanego obrazu i przesyłanie go na telefon za pomocą wbudowanego modułu WiFi. Opcjonalnie można korzystać z wbudowanego portu micro HDMI lub USB typu C, który również służy do ładowania urządzenia. Termowizor zasilany jest z wbudowanego akumulatora, a maksymalny czas pracy na jednym ładowaniu to około 5 godzin. Dodatkowo termowizor może działać zasilany bezpośrednio z zewnętrznego źródła zasilania podpiętego do portu USB-C - np z Powerbanka.
Model BTH 25 dla poprawy komfortu użytkowania wyposażony jest w regulację dioptrii w zakresie -4 do +2 oraz gwint pozwalający na montaż urządzenia na statywie.
Zestaw zawiera:
- termowizor,
- pokrowiec,
- ładowarka,
- przewód HDMI / micro HDMI,
- smyczka na rękę,
- pasek transportowy.
Dane techniczne
Kolor: czarny
Rozdzielczość: 400x300
Odświeżanie obrazu: 50 Hz
Obiektyw: 25 mm
Pole widzenia: 15,4°× 11,6°
Ekran: 1280x960, LCOS
Maksymalny zasięg (detekcja pojazdu): 1200 m
Wymiary: 192 x 65 x 71 mm
Waga: 470 g
Producent: Burris, USA
| Siatka celownicza | Nie |
|---|---|
| Rozdzielczość sensora | 400 x 300 px |
| Rozdzielczość ekranu | 1280 x 960 px |
| Dodatkowe akcesoria w zestawie | Tak |
| Wymiary | 192 x 65 x 71 mm |
| Kolor główny | Czarny |
| Pokrowiec transportowy | Tak |
| Rodzaj akumulatora/baterii | 1x Akumulator |
| Typ zasilania | Wbudowany akumulator + powerbank |
| Wbudowana pamięć | Nie |
| Typ termowizora | Monokular |
| Tryby wyświetlania | 5 |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Nie |
| Pole widzenia | 15,4 x 11,6 |
| Detekcja pojazdu | 1200 m |
| Detekcja człowieka | 400 m |
| Klasa wodoszczelności | IP 66 |
| Średnica obiektywu (mm) | 25 |
| Zasięg maksymalny | 1200 m |
| Waga | 470 g |
| EAN | 1240000006445 |
| Kod producenta | 300647 |
| Producent | Burris |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 1
Brak opinii