Tłumik dźwięku ASG z gwintem 24 mm CW. Został wykonany z lekkiego i wytrzymałego włókna węglowego o grubości 1,5 mm. Mocowanie i front zrobiono z precyzyjnie obrobionego metodą CNC aluminium 6000.
Wewnątrz tłumika znajduje się 10 pierścieni z pianki akustycznej, które zapewniają skuteczną redukcję odgłosów wystrzału.
Dane techniczne
Kolor: Black
Materiał: włókno węglowe
Wymiary: 175 x 40 mm
Waga: 125 g
Producent: Silverback Airsoft
| Materiał | Włókno węglowe |
|---|---|
| Kolor główny | Black |
| Typ montażu | Gwint 24 mm CW |
| Długość całkowita | 175 mm |
| Waga | 125 g |
| Średnica | 40 mm |
| EAN | 0810085564218 |
| Kod producenta | SVB-09-038793 |
| Producent | Silverback Airsoft |
| EAN |