Bardzo smaczne, pożywne i sycące jedzenie. Można podgrzać za pomocą podgrzewacza chemicznego lub w naczyniu na ognisku. Porcja wystarczająca jako pełnowartościowy posiłek. Polecam produkt i sklep Militaria.pl.
Danie gotowe Adventure Menu Gulasz wołowy z ziemniakami 400 g
Pełnowartościowy posiłek gotowy do spożycia po podgrzaniu. Gulasz wołowy z zmieniakami 400 g zapakowane próżniowo w wodoodporną torbę wykonaną ze zgrzewanej folii.
Procesy suszenia oraz sterylizacji
Posiłek został poddany procesom suszenia próżniowego oraz sterylizacji. Dzięki czemu posiłek zachowuje swój naturalny smak i wartości odżywcze i pozostaje taki sam nawet po długim czasie, jak świeżo ugotowany. Metoda taka zapewnia szybkość przygotowania posiłku. Żywność poddana tym procesom jest pełnowartościowym, pełnokalorycznym posiłkiem, kompletnym pod każdym względem, spełnia przy tym wysokie wymagania stawiane przy uprawianiu różnego rodzaju sportów ekstremalnych jak wspinanie, turystyka wysokogórska, żeglarstwo, turystyka kwalifikowana zarówno letnia, jak i zimowa. Jest używana przez polarników, podróżników, sportowców wyczynowych, na różnych wyprawach czy obozach.
Skład produktu
Ziemniaki (36%), front wołowy (30%), cebula, mąka ryżowa, mąka kukurydziana, olej rzepakowy, przecier pomidorowy (woda, przecier pomidorowy, sól), cukier, czosnek, sól, pieprz.
Wartość odżywcza w 100 g produktu
- tłuszcz - 3 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 1,2 g
- węglowodany - 8,4 g, w tym cukry - 0,8 g
- białko - 6,8 g
- sól - 1,3 g
Dane techniczne
Wartość energetyczna: kcal/100 g - 88 kcal, kJ/100 g - 369 kJ
Wartość energetyczna dania: 352 kcal / 1476 kJ
Waga netto: 400 g
Producent: Adventure Menu, Czechy
| Wartość jednostkowa | 400 g |
|---|---|
| Typ żywności | Gotowe danie |
| Waga netto | 400 g |
| Wartość energetyczna (kJ) | 369 kJ/100 g |
| Wartość energetyczna (kcal) | 88 kcal/100 g |
| Wartość energetyczna produktu (kJ) | 1476 kJ |
| Wartość energetyczna produktu (kcal) | 352 kcal |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 |
| Białko | 6,8 g/100 g |
| Tłuszcze | 3 g/100 g |
| Węglowodany | 8,4 g/100 g |
| Cukry | 0,8 g/100 g |
| Sól | 1,3 g/100 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g/100 g |
| Rodzaj dania | Mięsne |
| EAN | 8595648611128 |
| Kod producenta | 664 |
| Producent | Adventure Menu |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 12
-
-
Danie smaczne, pożywne i sycące. Porcja wystarczająca jako pełnowartościowy posiłek dla jednej osoby. Potrawa nieco egzotyczna w porównaniu do naszej kuchni, ale to tylko na plus - smakuje znakomicie. Polecam produkt i sklep Militaria.pl.
-
Ciekawe połączenie smaków. Kolejne zakupione danie tej firmy. Gotowe do spożycia po podgrzaniu. Trzeba zabrać dodatkowo ze sobą naczynie lub podgrzewacz chemiczny. Polecam niezdecydowanym.
-
Smaczne danie gotowe do spożycia po podgrzaniu. Inne rozwiązanie niż sypki liofilizatory. Zajmuje niewiele miejsca, waży 400g. Polecam jako urozmaicenie zabieranego prowiantu.
-
Smak to kwestia indywidualna, mnie smakuje. Trzeba mieć w czym podgrzać, nie wystarczy wlać gorącej wody. Mimo to po ok.10min.podgrzewania nadaje się do zjedzenia. Polecam.
-
Smak całkiem dobry. Osobiście troche doprawiłem ale to kwestia osobnicza. Lekki, nie zajmuje dużo miejscsa. Nie generuje wielu śmieci. Polecam jako plecakowy zapas na czarną godzinę.
-
Dwa kawałki mięsa "wieksze," w całości a z tych drobinek co były uzbierałby się jeden dodatkowy kawałek. Smak już nie pamiętam za bardzo ale na bank drugi raz nie kupię. Knedliki to jakaś smakowa porażka. Nie wiem jak określić ten smak i posmak w ustach jak się to jadło. 40zł za coś takiego. To jakaś kpina. Powinno kosztować nie więcej jak 20zł. Czesi zrobili totalnego jedzeniowego bubla.
-
Gotowe danie przygotowane wg specyfikacji NATO. Produkt klasy premium. Jedzenie bardzo smaczne i pożywne. Danie wymaga podgrzania np. w podgrzewaczu chemicznym lub nawet na ognisku w jakimś naczyniu. Polecam produkt i sklep Militaria.pl.
-
Danie klasy premium. Gotowe do spożycia po podgrzaniu np. w podgrzewaczu chemicznym lub w jakimś naczyniu na ognisku. Jedzenie bardzo smaczne i pożywne. Poddanie sterylizacji zapewnia nieograniczony w praktyce termin przydatności do spożycia. Polecam produkt i sklep Militaria.pl.
-
Posiłek gotowy do zjedzenia po podgrzaniu. Jedzenie przygotowane wg specyfikacji NATO. Proces sterylizacji daje w praktyce nieograniczony termin przydatności do spożycia. Danie bardzo smaczne i pożywne. Polecam produkt i sklep Militaria.pl.
-
Smaczne i pożywne danie. Duża porcja pozwala zaspokoić głód bez jakichkolwiek dodatków. Wołowina i ryż basmati smakują wyśmienicie. Gotowe danie do podgrzania to konkurencja dla liofilizatów. Więcej waży, ale nie trzeba gotować wody i czekać po zalaniu wodą. Polecam produkt i sklep Militaria.pl.
-
Gotowe danie do spożycia po podgrzaniu. Sterylizacja posiłku pozwala przechowywać go przez długi czas, np. w zapasach na czas W. To samo danie jadłem w racji żywnościowej Adventure Menu Half Day, tylko inna szata graficzna na opakowaniu. Danie bardzo smaczne i pożywne. Polecam produkt i sklep Militaria.pl.
Brak opinii