No IK... to nie jest, ale smakuje dość podobnie. Całkiem dobre i pożywne danie podczas wyprawy rowerowej sprawdziło się doskonale. Młodzież zachwycona najedzona i szczęśliwa. Jak dziecko najedzone to i ojciec zadowolony. Polecam na wypady w plener.
Pełnowartościowy posiłek gotowy do spożycia po podgrzaniu. Szwedzkie klopsiki z puree ziemniaczanym i sosem śmietanowym zapakowane zostały próżniowo w wodoodporną torbę wykonaną ze zgrzewanej folii.
Mielone mięso wieprzowo-wołowe w formie klasycznych kulek , puree ziemniaczanym w połączeniu z żurawiną i sosem śmietanowym oraz przyprawami zapewnia energię i sytość w trakcie wędrówek lub biwakowania.
Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze do + 30 st. C. Po otwarciu wyrób trzymać w lodówce, zaleca się spożycie do 48 godzin.
Skład: puree ziemniaczane (38%) (ziemniaki, mleko), sos śmietankowy (34%) (śmietanka, bulion wołowy, bulion warzywny, masło, mleko), mąka kukurydziana, musztarda Dijon (woda, ziarna gorczycy, ocet spirytusowy, sól), sos sojowy (woda, soja, cukier, sól, mąka pszenna), klopsiki (mielone mięso wołowe, mielone mięso wieprzowe, cebula, jajko, pietruszka, koperek, szczypiorek, lubczyk, sól, ziele angielskie, kardamon), żurawina (4%).
Wartość odżywcza w 100 g produktu:
- tłuszcze - 14 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 7,4 g,
- białko - 6,8 g,
- węglowodany - 11 g w tym cukry - 2,6 g,
- sól - 0,6 g.
Dane techniczne
Wartość energetyczna: kcal/100 g - 201 kcal, kJ/100 g - 503 kJ
Wartość energetyczna dania: 838 kcal / 2094 kJ
Waga netto: 250 g
Producent: Adventure Menu, Czechy
| Wartość jednostkowa | 250 g |
|---|---|
| Typ żywności | Gotowe danie |
| Waga netto | 250 g |
| Wartość energetyczna (kJ) | 503 kJ/100 g |
| Wartość energetyczna (kcal) | 201 kcal/100 g |
| Wartość energetyczna produktu (kJ) | 2094 kJ |
| Wartość energetyczna produktu (kcal) | 201 kcal |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 |
| Białko | 6,8 g/100 g |
| Tłuszcze | 14 g/100 g |
| Węglowodany | 11 g/100 g |
| Cukry | 2,6 g/100 g |
| Sól | 0,6 g/100 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,4 g/100 g |
| Rodzaj dania | Mięsne |
| EAN | 8595648680025 |
| Kod producenta | 104 |
| Producent | Adventure Menu |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 1
Brak opinii