Karabin maszynowy AEG A&K M60
Elektryczna replika lekkiego karabinu maszynowego. Karabin wykonano z metalu oraz wzmocnionego polimeru. Solidna konstrukcja waży 7220 g, co zwiększa realizm przy korzystaniu z repliki. Replika wzorowana jest na stosowanym przez armię amerykańską karabinie pod czas konfliktu w Wietnamie.
Wytrzymały metalowy korpus
Korpus repliki, rozkładany dwójnóg, lufę zewnętrzną, pokrywę komory zamkowej wykonano z metalu. Dolne łoże, chwyt pistoletowy oraz Magazynek typu BOX są wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego.
Gearbox ze sprężyną M120, Odpinana lufa
Replika została wyposażona w gearbox A&K M249, w którym zastosowano zębatki 18:1, łożyska 8 mm, tłok z pełną stalową szczęką, aluminiową głowicę tłoka, aluminiową głowicę cylindra, aluminiową dyszę, sprężynę M120. Replika została dodatkowo wyposażona w odpinaną lufę, co ułatwia jej przenoszenie.
Fabryczna prędkość wylotowa 400 FPS, system szybkiej wymiany sprężyny
Replika fabrycznie generuje prędkość wylotową na poziomie 400 FPS. Model został wyposażony w system szybkiej wymiany sprężyny, co umożliwia łatwe dostosowanie osiągów repliki do rodzaju rozgrywki.
Pudełkowy magazynek
Do karabinu dołączony jest wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego, automatycznie nakręcający się pudełkowy magazynek o pojemności 3000 kulek 6 mm.
Elementy zestawu
- replika karabinu maszynowego AEG A&K M60
- magazynek elektryczny typu box
- instrukcja
Najważniejsze cechy
- wykonanie z metalu i wytrzymałego polimeru
- sprężyna M120
- system szybkiej wymiany sprężyny
- magazynek o pojemności 3000 kulek 6 mm
- odpinana lufa
- składany metalowy dwójnóg
- regulowany w pionie i poziomie przeziernik
| Wzorowany na | M60 |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 400 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 40 m |
| Rodzaj magazynka | Bęben |
| Pojemność magazynka | 3000 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Specjalny |
| Korpus | Metal |
| Długość całkowita | 1115 mm |
| Waga | 7220 g |
| Blowback | Nie |
| EAN | 5902543938336 |
| Kod producenta | 1152226014(AIK-01-028617) |
| Producent | A&K |
| EAN |