Bardzo fajny karabin dobrze odozorowany ale ma pewne wady jak np system podawania kulek często się wypina i trzeba zdjąć i naciągnąć gumkę i nakładać ją i przykręcać i druga rzecz magazynek mi się spaił i już nie podaje kulek do karabinu po jednej strzelance i teraz musze kupić nowu lub naprawić
Karabin maszynowy AEG A&K M60N
Elektryczna replika lekkiego karabinu maszynowego. Karabin wykonano z metalu, aluminium oraz wzmocnionego polimeru. Solidna konstrukcja waży 7,2 kg, co zwiększa realizm przy korzystaniu z repliki. Replika wzorowana jest na stosowanym przez armię amerykańską karabinie pod czas konfliktu w Wietnamie. Na modelu zostały naniesione oznaczenia jak na palnym odpowiedniku.
Wytrzymały stalowy korpus
Rozkładany dwójnóg, tłumik płomienia, rączkę przeładowania, podstawę montażu na trójnóg, ucho zawieszenia nośnego wraz z jego podstawą, elementy łączeniowe, stopkę kolby oraz osłonę termiczną lufy wykonano ze stali. Ze ZnAlu wykonano lufę zewnętrzną, przyrządy celownicze (w tym składany przeziernik, który może być regulowany zarówno w poziomie, jak i pionie), klapę pokrywy komory zamkowej, korpus oraz bezpiecznik. Stała kolba, chwyt pistoletowy oraz łoże dolne są wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego.
Gearbox ze sprężyną M120, Odpinana lufa
Replika została wyposażona w gearbox, w którym zastosowano zębatki 18:1, łożyska 8 mm, tłok z pełną stalową szczęką, aluminiową głowicę tłoka, aluminiową głowicę cylindra, aluminiową dyszę, sprężynę M120. Replika została dodatkowo wyposażona w odpinaną lufę, co ułatwia jej przenoszenie.
Fabryczna prędkość wylotowa 420 FPS, system szybkiej wymiany sprężyny
Replika fabrycznie generuje prędkość wylotową na poziomie 420 FPS. Model został wyposażony w system szybkiej wymiany sprężyny, co umożliwia łatwe dostosowanie osiągów repliki do rodzaju rozgrywki. Dodatkowo model został wyposażony w potencjometr, który umożliwia szybką zmianę szybkostrzelności w zakresie 10 - 15 RPS.
Pudełkowy magazynek
Do karabinu dołączony jest automatycznie nakręcający się pudełkowy magazynek o pojemności 3500 kulek 6 mm.
Najważniejsze cechy
- wykonanie ze stali, ZnAlu i wytrzymałego polimeru
- sprężyna M120
- system szybkiej wymiany sprężyny
- oznaczenia jak w palnym odpowiedniku
- magazynek o pojemności 3500 kulek 6 mm
- odpinana lufa
- składany stalowy dwójnóg
- regulowany przeziernik
| Wzorowany na | M60 |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 420 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 40 m |
| Rodzaj magazynka | Hi-cap |
| Pojemność magazynka | 3500 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Specjalny |
| Korpus | Metal i polimer |
| Długość całkowita | 111 cm |
| Waga | 7200 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Tak |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Nie |
| Dodatkowe akcesoria w zestawie | Tak |
| Hop-up | Tak |
| Rodzaj wtyku | Tamiya small |
| EAN | 5902543908377 |
| Kod producenta | AIK-01-041142 |
| Producent | A&K |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 1
Brak opinii