Sprężynowa replika karabiny snajperskiego L96 AWS wykonana została z metalu i tworzywa. Metalu użyto do wytworzenia zespołu lufy i zamka oraz drobnych elementów. Z wytrzymałego tworzywa wykonane zostało całe łoże.
Regulowana poduszka policzkowa kolby pozwala ustawić jej wysokość w zależności od używanej lunety i montażu. Dodatkowo nad zamkiem znajduje się szyna montażowa RIS 22 mm, do której można przymocować lunetę lub inne urządzenie optoelektroniczne.
Czterotaktowy zamek chodzi bardzo lekko. Dzięki długiej lufie i regulowanemu systemowi Hop-Up, karabin stanowi doskonały wybór dla airsoftowego snajpera.
Do repliki dołączony został magazynek typu Low-cap mieszczący 30 kulek.
W zestawie znajdują się:
- replika,
- magazynek,
- paczka testowych kulek,
- klucze imbusowe,
- zatyczka na lufę,
- wycior.
Dane techniczne
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Długość całkowita: 1118 mm
Waga: 3485 g
Kolor: zielony
Napęd: sprężynowy
Prędkość początkowa: 300 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Rodzaj magazynka: Low-cap
Pojemność magazynka: 30 kulek
Producent: Tokyo Marui, Japonia
| Wzorowany na | L96 |
|---|---|
| Napęd repliki | Sprężynowy |
| Prędkość wylotowa | 300 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 50 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 30 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Nie dotyczy |
| Korpus | Metal i polimer |
| Długość całkowita | 1118 mm |
| Waga | 3485 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Tak |
| Blowback | Nie |
| Dodatkowe akcesoria w zestawie | Tak |
| Szyna na akcesoria | Tak |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| EAN | 4952839135070 |
| Kod producenta | 1152216696(TMR-03-019294) |
| Producent | Tokyo Marui |
| EAN |