Replika bardzo fajna ale luneta w zestawie wymaga ustawienia, zasięg ma duży. Polecam dla początkujących snajperów
Sprężynowa replika karabiny snajperskiego MB01 wykonana została z metalu i tworzywa. Metalu użyto do wytworzenia zespołu lufy i zamka oraz drobnych elementów. Z wytrzymałego tworzywa wykonane zostało całe łoże.
Kolba karabinu ma gumową stopkę, jej ergonomia pozwoli wygodnie składać się do strzału. Regulowana poduszka policzkowa pozwala ustawić jej wysokość w zależności od używanej lunety i montażu. Dodatkowo nad zamkiem znajduje się szyna montażowa RIS 22 mm, do której można przymocować lunetę lub inne urządzenie optoelektroniczne.
Wysoka prędkość początkowa wynosząca 400 FPS oraz długa lufa sprawiają, że MB01 jest celny nawet na dystansie 60 metrów, dzięki czemu stanowi doskonały wybór dla airsoftowego snajpera.
Do repliki dołączona została luneta o średnicy 40 mm z regulowanym przybliżeniem 3-9x. Do lunety został dołączony montaż na szynę RIS 22 mm.
W zestawie znajdują się:
- replika,
- magazynek,
- luneta 3-9x40,
- szybkoładowarka do kulek,
- pas nośny,
- zestaw kluczy.
Dane techniczne
Kolor: Olive
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Napęd: sprężynowy
Prędkość początkowa: 400 FPS
Hop-Up: jest, regulowany
Rodzaj magazynka: Low-Cap
Pojemność magazynka: 35 kulek
Długość lufy: 470 mm
Długość całkowita: 1145 mm
Waga: 2970 g
Producent: WELL
| Wzorowany na | L96 |
|---|---|
| Napęd repliki | Sprężynowy |
| Prędkość wylotowa | 400 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 60 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 35 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Nie dotyczy |
| Korpus | Metal i polimer |
| Długość całkowita | 1145 mm |
| Waga | 2970 g |
| EAN | 5902543019349 |
| Kod producenta | 1152216502(WEL-03-019102) |
| Producent | WELL |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 11
-
-
Znakomita replika. Dokładnie wykonana, sensownie zapakowana. Przy stosowaniu dobrych kulek ma bardzo dobrą celność i powtarzalność. Trochę brakuje mi osłony soczewek...
-
Polecam dobra celna replika
-
Super karabin snajperski. Wszystko ki POlecam
-
Dobra celna replika jedna z najlepszych w tej cenie.
-
Jakość wykonania jak i stzelność na wysokim poziomie. Warty swojej ceny
-
Bardzo celna. Polecam jak za taką cenę.
-
chyba najlepsza replika tego typu w tej cenie :)
-
dobra replika na początek, i pod tuning.w zestawie dostajemy fajna lunete.
-
Fajny karabin jeśli ktoś chce spróbować sił w snajperstwie. Jeśli chodzi o ten przedział cenowy jedna z lepszych replik. Polecam!!
-
Polecam nowym graczom, którzy chcą spróbować sił w snajperstwie. Może replika nie ma super osiągów bez tuningu ale spełnia się w swojej roli. Wszystko działa sprawnie i bez zacinania. Jeden z lepszych karabinów snajperskich w tym przedziale cenowym. Polecam!
Brak opinii