Krakersy ryżowe Wild Willy o smaku BBQ to przyjemna lekka przekąska, ale podobnie jak z bobem coś nie do końca jestem do nich przekonany, ale za to Wild Willy chipsy z sera są pyszne :)
Krakersy ryżowe to tradycyjna japońska przekąska przygotowana z ryżu z dodatkiem przypraw. Idealne dla każdego, a zwłaszcza dla turystów, podróżników, sportowców, kierowców.
Wartość odżywcza w 100 g produktu:
- wartość energetyczna: 2452 kJ/ 584 kcal,
- tłuszcz: 39,3 g,
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 3,5 g,
- białko: 3,5 g,
- węglowodany: 53,8 g,
- w tym cukry: 13,3 g,
- sól: 1 g.
Składniki: 41% ryż jaśminowy, olej słonecznikowy, cukier, skrobia z tapioki, sos sojowy (woda, sól, nasiona soi, pszenica), sól, czosnek, barwnik (ekstrakt z papryki), ekstrakt z papryki capsicum, wzmacniacz smaku (E827, E831).
Dane techniczne
Smak: Chilli
Waga: 60 g
Producent: Wild Willy, Polska
| Wartość jednostkowa | 60 g |
|---|---|
| Typ żywności | Przekąska |
| Waga netto | 60 g |
| Wartość energetyczna (kJ) | 2452 kJ/100 g |
| Wartość energetyczna (kcal) | 584 kcal/100 g |
| Wartość energetyczna produktu (kJ) | 1471 kJ |
| Wartość energetyczna produktu (kcal) | 350 kcal |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 |
| Białko | 3,5 g/100 g |
| Tłuszcze | 39,3 g/100 g |
| Węglowodany | 53,8 g/100 g |
| Cukry | 13,3 g/100 g |
| Sól | 1 g/100 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,5 g/100 g |
| EAN | 5901138221259 |
| Producent | Wild Willy |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 3
-
-
Pyszna przekąska na ostro. Opakowanie wielkościowo takie w sam raz na jedną przegryzkę, dobrze doprawione, ostre, ale nie za ostre. Idealne jako małe co nieco do pracy czy szkoły.
-
Fajna chrupiąca przekąska. Lekko słodkawy smak wariantu BBQ, nie pikantna. Zdrowe, z dobrym składem i po prostu naprawdę smacznego jedzenie w formie przekąski.
Brak opinii