Przyjemna książka do poczytania w podróży lub przed pójściem spać.
Książka "Odważni wygrywają. Lekcje życia i przywództwa od członków sił specjalnych SAS" - praca zbiorowa
Brytyjskich żołnierzy sił specjalnych SAS uważa się za najlepszych z najlepszych. Elitarna jednostka szczyci się niezrównaną reputacją, którą zawdzięcza wszechstronności swoich żołnierzy, umiejących nie tylko świetnie walczyć, ale także dopasować się do każdej sytuacji i wtopić się w tło jak kameleon.
Poradnik ten stanowi lekcję życia i przywództwa prosto od specjalistów zahartowanych w najbardziej wymagających środowiskach. Wiele technik ich działania z powodzeniem można jednak przenieść do codzienności, dlatego książka opisuje przede wszystkim sytuacje, z którymi styka się każdy z nas, i proponuje przemyślane rozwiązania zainspirowane szkoleniami i doświadczeniami bitewnymi SAS.
Autorzy książki udzielają odpowiedzi odpowiedzieć na pytania, takie jak:
- jak skutecznie negocjować i odpowiadać na pytania pod presją?
- w jaki sposób zarządzać zespołem?
- jak pokonać strach przed porażką?
Czterej autorzy: snajper, uczestnik morskich operacji antyterrorystycznych, ekspert od materiałów wybuchowych, uczestnik misji na Bałkanach i Afganistanie – gwiazdy programu SAS. Odważni wygrywają – pokazują, jak umiejętność radzenia sobie z ekstremalnymi wyzwaniami można zastosować w każdym środowisku. Ich porady dotyczące między innymi negocjacji, zarządzania ludźmi, motywacji i wytrwałości zwiększą waszą skuteczność w zarządzeniu zespołem, przy zakupie domu, podczas rozmowy o pracę, pomogą wam też poradzić sobie z odrzuceniem.
Książka w polskiej wersji językowej.
Dane techniczne
Autorzy: Ant Middleton, Matthew Ollerton, Jason Fox, Colin MacLachlan
Rok wydania: 2020
Oprawa: miękka
Format: 150 x 215 mm
Ilość stron: 284
Wydawnictwo: Sine Qua Non
| EAN | 9788381293921 |
|---|---|
| Producent | Sine Qua Non |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 8
-
-
Warta przeczytania, zawiera kilka ciekawych historii, oraz dobrze uporządkowane porady
-
Fajna książka szybko się czyta
-
dobra książka polecam
-
Ekstra pozycja, warto przeczytać. polecam.
-
Kto odważy się, wygrywa
-
Dla lubiących takie klimaty obowiązkowa lektura, fajnie opisane przeżycia żołnierzy, polecam
-
Fajnie napisana dobrze sie czyta, kolejna dobra propozycja do domowej biblioteczki.
Brak opinii