Zamów do 23:00 z dostawą w sobotę

Wzrost modela:

Kurtka Highlander Outdoor Stow & Go Pack Away V1 - Black

Ocena:
100% of 100
Produkt archiwalny
Do góry

Kurtka Highlander Outdoor Stow & Go Pack Away V1 - Black

Lekka kurtka przeciwdeszczowa zapewniająca nieprzepuszczalność wody na poziomie 6000 mm/m2 oraz oddychalność na poziomie 6000 g/m2. Od wewnątrz podszyta odprowadzającą wilgoć, siatkową podszewką. Klejone szwy zapewniają dodatkową ochronę przed wilgocią.

Zamek błyskawiczny, kaptur z daszkiem, ściągacze

Kurtka zamykana jest długim zamkiem błyskawicznym. Stójka kołnierza zakończona została osłoną podbródka. Zintegrowany kaptur z daszkiem zapewnia skuteczną osłonę dla głowy i szyi przed wilgocią oraz silnym wiatrem. Długie rękawy z mankietami wyposażonymi w ściągacze z rzepem chronią przed chłodem. Lekko wydłużony tył zapobiega podwiewaniu. Cyrkulację powietrza wspomaga tylny panel wentylacyjny. 

Po złożeniu kurtka zajmuje niewiele miejsca, a dołączony do zestawu pokrowiec ułatwia transportowanie i przechowywanie.

dwie praktyczne kieszenie

Kurtka została wyposażona w dwie pojemne kieszenie biodrowe zamykane zamkami błyskawicznymi zakończonymi dużymi trokami, które umożliwiają wygodną obsługę zamka w rękawicach.

Najważniejsze cechy

  • kaptur z daszkiem
  • 2 kieszenie
  • wodoodporność na poziomie  6000 mm/m2
  • oddychalność na poziomie  6000 mm/m2
  • wydłużony tył
  • regulowane mankiety
  • osłona podbródka
Highlander


Militaria.pl jest wyłącznym dystrybutorem marki Highlander w Polsce.


Highlander to szkocka marka założona w latach 80. XX wieku, specjalizująca się w projektowaniu i produkcji odzieży outdoorowej, sprzętu turystycznego oraz akcesoriów kempingowych. Firma oferuje trzy główne linie produktów: Tactical - przeznaczoną do ekstremalnych warunków i działań militarnych, Forces - skierowaną do entuzjastów survivalu i bushcraftu, oraz Outdoor - która obejmuje sprzęt do turystyki i biwakowania. W asortymencie Highlander znajdują się m.in. funkcjonalne plecaki, namioty, śpiwory oraz odzież termoaktywna, które są dostosowane do potrzeb zarówno doświadczonych użytkowników, jak i amatorów aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Więcej informacji
Ocieplenie Nie
Styl odzieży Trekkingowy
Kolor/kamuflaż Czarny
Faktura materiału Jednolita (gładka)
Membrana Nie
Płeć Męska
Liczba kieszeni 2
Kaptur Tak
Kolor główny Black
Materiał główny 100% nylon
Wodoodporność Tak
Krój Luźny
Rodzaj rozpięcia Zamek błyskawiczny
Producent Highlander

Opinie ze zdjęciami

Podsumowanie opinii

Przygotowane automatycznie na podstawie opinii

Liczba opinii: 1

  1. K...
    100%

    178 cm wzrostu, 77 kg wagi, ok. 100 cm w klatce - rozmiar M jest mi dobry na długość (będzie też ok na kogoś 2-3 cm wyższego) natomiast dość obszerny. Faktyczna szerokość kurtki w rozmiarze M pod pachami - 118 cm. Swobodnie zakładam kurtkę na softshell albo polar i jeszcze jest pewien luz. Może to i dobrze, w końcu i tak większość życia spędzi w plecaku a jak zacznie padać to jej obszerność będzie atutem. Kaptur z usztywnionym daszkiem, regulowany, po maksymalnym poluźnieniu mieszczę go na kask rowerowy. Spakowana w woreczek kurtka w rozmiarze M tworzy wałek o długości 17 cm, średnicy 10 cm i 310 g wagi. Kurtka estetycznie wykonana, czekam na pierwszy deszcz na szlaku :)

Brak opinii

  1. ...