Sofirn SC21 PRO ma rewelacyjny stosunek możliwości do rozmiaru. Kompaktowa, mocna i funkcjonalna – idealna latarka do EDC, która zaskakuje wydajnością jak na swój gabaryt.
Latarka wyposażona w wysokowydajną diodę LH351D LED, która zapewnia miękką i zrównoważoną wiązkę światła o mocy do 1100 lumenów oraz zasięgu do 131 metrów. Propozycja dla osób poszukujących urządzenia lekkiego i wytrzymałego, gwarantującego optymalne oświetlenie w różnych warunkach. W komplecie znajduje się akumulator.
Czarny korpus został wykonany z anodowanego aluminium 6061 o chropowatej fakturze, która skutecznie zabezpiecza latarkę przed wyślizgnięciem się z dłoni. Urządzenie jest odporne na upadki z wysokości do 1 metra. Model spełnia klasę szczelności IPX-8, która umożliwia zanurzenie go w wodzie do głębokości 2 metrów. Otwór na końcu obudowy pozwala na przeplecenie smyczy zabezpieczającej.
Wygodne codzienne noszenie zapewnia sprężysty klips, który umożliwia przytroczenie latarki do pasa, plecaka lub innych wybranych elementów oporządzenia. Ponadto w podstawie znajduje się magnes pozwalający na przytwierdzenie urządzenia do dowolnej metalowej powierzchni.
Umieszczony na korpusie przycisk służy do włączania i wyłączania latarki oraz zmiany trybu świecenia.
Latarkę wyposażono w funkcję pamięci, która zapisuje ostatni używany poziom jasności. Technologia Advanced Temperature Regulation (ATR) automatycznie dostosowuje moc światła po osiągnięciu stosunkowo wysokiej temperatury, aby zapobiec przegrzaniu urządzenia. Ochrona przed odwrotną polaryzacją odcina zasilanie, gdy bateria jest nieprawidłowo włożona.
Model zasilany jest dołączonym do zestawu akumulatorem Li-Ion 1640, który zapewnia ponad 9 godzin pracy. Ładowanie odbywa się przy pomocy znajdującej się w komplecie ładowarki z portem USB-C. Dioda znajdującą się na włączniku informuje kolorystycznie o stanie naładowania ogniwa.
| Maksymalny strumień światła | 1100 lumenów |
|---|---|
| Wiązka światła | szeroka |
| Tryby świecenia | Tak |
| Czas pracy w trybie maksymalnym | 1 godz. |
| Czas pracy w trybie wysokim | 54 min |
| Czas pracy w najsłabszym trybie | 9 h 52 min |
| Typ zasilania | Wymienny akumulator |
| Rodzaj akumulatora/baterii | 1x Li-Ion 16340 |
| Akumulator w zestawie | Tak |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Klasa wodoszczelności | IPX 8 |
| Klips w zestawie | Tak |
| Długość | 73 mm |
| Średnica | 22,5 mm |
| Waga | 55 g |
| EAN | 5902543268648 |
| Kod producenta | SOF-11-046308 |
| Producent | Sofirn |
| EAN |
ATR (Advanced Temperature Regulation) to opatentowana technologia firmy Nitecore, która umożliwia dynamiczne dostosowanie mocy latarki w zależności od jej temperatury wewnętrznej i warunków zewnętrznych. Dzięki temu latarka działa dłużej, nie przegrzewa się i ma wydłużoną żywotność.
Sofirn SC21 PRO ma rewelacyjny stosunek możliwości do rozmiaru. Kompaktowa, mocna i funkcjonalna – idealna latarka do EDC, która zaskakuje wydajnością jak na swój gabaryt.
Brak opinii