po pierwszych testach zasięg max 75 m jest minimalna mgła zobaczę w pełnej przejrzystości czy coś się poprawi, skomplikowany system sterowania zaawansowanych funkcji, proste funkcje idealnie. ogólnie na 3 gwiazdki za dużo na 4 za mało, po używam i najwyżej podniosę ocenę.
Latarka Sofirn SC31 Pro Anduril 2.0 Black z akumulatorem - 2000 lumenów
Latarka wyposażona w innowacyjny system sterowania Anduril 2.0 oraz wysokowydajną diodę SST-40 LED, która zapewnia miękką i zrównoważoną wiązkę światła o mocy do 2000 lumenów oraz zasięgu do 200 metrów. Propozycja dla osób poszukujących urządzenia lekkiego i wytrzymałego, gwarantującego optymalne oświetlenie w różnych warunkach. W komplecie znajduje się akumulator.
Trwała obudowa z aluminium, odporność na upadki, norma IPX-8, klips
Czarny korpus został wykonany z anodowanego aluminium lotniczego 6061 o chropowatej fakturze, która skutecznie zabezpiecza latarkę przed wyślizgnięciem się z dłoni. Urządzenie jest odporne na upadki z wysokości do 1 metra i spełnia klasę szczelności IPX-8 zapewniającą odporność na zanurzenie w wodzie do głębokości 2 metrów. Wygodne noszenie zapewnia sprężysty klips umożliwiający przypięcie latarki o krawędź kieszeni, pasa lub do innego, wybranego oporządzenia.
Otwór na końcu obudowy pozwala na zamocowanie smyczy zabezpieczającej. Dzięki przemyślanej konstrukcji istnieje możliwość zainstalowania magnetycznej nasadki, która umożliwi przytwierdzenie latarki do dowolnej metalowej powierzchni.
system Anduril 2.0, wygodny w obsłudze włącznik
Urządzenie emituje strumień światła od 1 do 2000 lumenów w trybach High, Low oraz Flashing. W latarce zastosowano nowoczesny system sterowania Anduril 2.0, który stanowi udoskonaloną wersję zaawansowanego interfejsu użytkownika UI. Oferuje szeroki zakres funkcji i możliwości personalizacji, dzięki czemu użytkownik może dostosować działanie latarki do własnych potrzeb.
System umożliwia między innymi korzystanie z 2 rodzajów sterowania jasnością: rampowania płynnego (płynnej zmiany natężenia światła) oraz skokowego (zmiany jasności w zdefiniowanych poziomach). Pozwala na używanie rozbudowanych trybów specjalnych np. sygnału beacon, SOS oraz stroboskopu (w różnych wariantach). Dodatkowo daje możliwość samodzielnego ustalenia progu bezpieczeństwa poprzez odpowiednią kalibrację. Obsługa latarki odbywa się przy pomocy dużego włącznika umieszczonego na obudowie.
inteligentne systemy elektroniczne
Latarkę wyposażono w funkcję pamięci, która zapisuje ostatni używany poziom jasności. Nowoczesna technologia Advanced Temperature Regulation (ATR) automatycznie dostosowuje moc światła po osiągnięciu stosunkowo wysokiej temperatury, aby zapobiec przegrzaniu urządzenia.
zasilanie akumulatorowe, kabel usb-c, dioda
Model zasilany jest dołączonym do zestawu akumulatorem Li-Ion 18650, ładowanie odbywa się przy pomocy znajdującego się w komplecie kabla z portem USB-C. Umieszczona na włączniku dioda informuje kolorystycznie o pozostałej do zużycia energii, co pozwala świadomie zarządzać czasem pracy urządzenia i ułatwia odnalezienie latarki w ciemności.
elementy zestawu
- latarka Sofirn SC31 Pro
- kabel USB-C
- smycz zabezpieczająca
- zapasowe O-ringi
najważniejsze cechy
- moc do 2000 lumenów
- zasięg do 200 metrów
- zaawansowany system sterowania Anduril 2.0
- trwały aluminiowy korpus
- sprężysty klips
- klasa szczelności IPX-8
- odporność na upadki z wysokości do 1 metra
- otwór na smycz zabezpieczającą
- inteligentne systemy elektroniczne
- kabel USB-C, O-ringi, akumulator i smycz w komplecie
| Maksymalny strumień światła | 2000 lumenów |
|---|---|
| Wiązka światła | szeroka |
| Tryby świecenia | Tak |
| Czas pracy w najsłabszym trybie | 20 godz. |
| Typ zasilania | Wymienny akumulator |
| Rodzaj akumulatora/baterii | 1x Li-Ion 18650 |
| Akumulator w zestawie | Tak |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Klasa wodoszczelności | IPX 8 |
| Klips w zestawie | Tak |
| Długość | 117,5 mm |
| Średnica | 25,4 mm |
| Waga | 105 g |
| EAN | 5902543268693 |
| Kod producenta | SOF-11-046310 |
| Producent | Sofirn |
| EAN |
ATR (Advanced Temperature Regulation) to opatentowana technologia firmy Nitecore, która umożliwia dynamiczne dostosowanie mocy latarki w zależności od jej temperatury wewnętrznej i warunków zewnętrznych. Dzięki temu latarka działa dłużej, nie przegrzewa się i ma wydłużoną żywotność.
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 2
-
-
Obsługa wymaga nieco wprawy i przestudiowana instrukcji, ale latarka jest tego warta. Mocna, kompaktowa i w dobrej cenie. Jestem bardzo zadowolony z zakupu.
Brak opinii