Odpowiada pod każdym względem informacjom zawartym w opisie i posiada wszystkie wymienione tam doskonałe cechy. Bardzo mi się podoba i jestem z niego zadowolony, to sprawdzona optyka. Polecam każdemu zakup, dziękuję.
Luneta celownicza oferująca stałe przybliżenie 4x z obiektywem 32 mm oraz krzyż celowniczy typu Duplex. Średnica tubusu wynosi 25,4 mm. Soczewki zostały powleczone powłokami antyrefleksyjnymi Multi Coating.
Regulacja krzyża celowniczego jest możliwa w pionie i poziomie przy pomocy wygodnych wieżyczek regulacyjnych. Prosty mechanizm blokujący zapobiega przypadkowemu przestawieniu ustawień podczas przemieszczana się w terenie. Model montowany jest na standardowej szynie RIS 22 mm.
W lunecie zastosowano wypełnienie azotem, co zapobiega parowaniu soczewek przy zmianach temperatury otoczenia.
W zestawie znajdują się:
- luneta celownicza,
- ściereczka do czyszczenia,
- montaż,
- osłony na szkła,
- klucz montażowy.
Dane techniczne
Powiększenie: 4x
Średnica obiektywu: 32 mm
Siatka celownicza: krzyż celowniczy typu Duplex
Regulacja krzyża celowniczego: 1 klik = 1/4 MOA
Zakres regulacji:
pionowo: 90 MOA
poziomo: 90 MOA
Długość: 292 mm
Waga: 280 g
Producent: Vector Optics
Militaria.pl jest dealerem premium marki Vector Optics.
Vector Optics to producent optyki strzeleckiej i obserwacyjnej założony w 2007 roku przez Stephena Shena, którego celem było stworzenie w Chinach sprzętu dorównującego najlepszym światowym standardom. Marka działa dziś w ponad 80 krajach, oferując nie tylko lunety celownicze, lecz także lornetki i lunety obserwacyjne wykorzystywane przez myśliwych, strzelców sportowych oraz służby mundurowe. Produkty wyróżniają się solidną konstrukcją, pełną kontrolą jakości oraz autorską powłoką optyczną VePRO FMC, która poprawia transmisję światła i odporność w trudnych warunkach. Vector Optics zyskało uznanie na prestiżowych targach SHOT Show i IWA, umacniając swoją pozycję w świecie broni i optyki.
| Średnica obiektywu | 32 mm |
|---|---|
| Podświetlenie znaku celowniczego | Tak |
| Znak celowniczy | Duplex |
| Montaż w zestawie | Tak |
| Zastosowanie lunety | Air Soft Gun, wiatrówki |
| Powiększenie lunety (x) | 4 x |
| Źrenica wyjściowa | 8 |
| Średnica tubusu | 25,4 mm (1 cal) |
| Powłoka antyrefleksyjna | Multi Coated (MC) |
| Wysokość montażu | Średni |
| Długość | 292 mm |
| Waga | 280 g |
| EAN | 5902543883223 |
| Kod producenta | VEC-10-043313 |
| Producent | Vector Optics |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 1
Brak opinii