Luneta typu Magnifier Vector Optics Maverick 3X26 SM - Czarna
Luneta typu magnifier ze stałym powiększeniem 3x i obiektywie o średnicy 26 mm. Urządzenie wspomaga precyzyjne celowanie z pomocą kolimatorów, powiększając obraz i wzmacniając punkt celowniczy. Magnifier można w każdej chwili odchylić w prawo i korzystać z kolimatora w tradycyjny sposób. Zastosowany zawias Flip umożliwia błyskawiczne odsunięcie powiększalnika na prawo od osi celowania i korzystania z kolimatora w tradycyjny sposób.
Wytrzymała obudowa, powłoka wielowarstwowa,
Obudowa powiększalnika została wykonana w całości z wytrzymałego anodowanego aluminium 6061 T6, zapewniając bardzo dobrą odporność na uszkodzenia oraz silny odrzut. Wypełnienie azotem zapobiega parowaniu i sprawia, że luneta sprawdzi się w każdych warunkach atmosferycznych. Soczewka powiększalnika została pokryta wielowarstwową powłoką, która chroni przed niepożądanym odbiciem światła. Dzięki temu obraz jest jasny i przejrzysty. Ochronę soczewki zapewnia montowana na tubusie gumowa zaślepka. Wytrzymała wodoodporna obudowa zapewnia odporność na uszkodzenia i wstrząsy.
najważniejsze cechy
- soczewki z powłoką wielowarstwową
- stałe przybliżenie 3x
- wypełnienie z azotem
- zawias Flip
- wodoodporność zgodnie z normą IP67
Elementy zestawu
- luneta Vector Optics Maverick 3X26 SM
- montaż
- instrukcja
- ściereczka do czyszczenia
- klucz montażowy
Dane techniczne
Materiał: aluminium 6061 T6
Kolor: Czarny
Powiększenie: x3
Soczewka obiektywu: 26 mm
Źrenica wyjściowa: 8,6 mm
Powłoka soczewki: wielowarstwowa
Wymiary: 125 mm x 36 mm
Waga:440 g
Producent: Vector Optics, PRC
Militaria.pl jest dealerem premium marki Vector Optics.
Vector Optics to producent optyki strzeleckiej i obserwacyjnej założony w 2007 roku przez Stephena Shena, którego celem było stworzenie w Chinach sprzętu dorównującego najlepszym światowym standardom. Marka działa dziś w ponad 80 krajach, oferując nie tylko lunety celownicze, lecz także lornetki i lunety obserwacyjne wykorzystywane przez myśliwych, strzelców sportowych oraz służby mundurowe. Produkty wyróżniają się solidną konstrukcją, pełną kontrolą jakości oraz autorską powłoką optyczną VePRO FMC, która poprawia transmisję światła i odporność w trudnych warunkach. Vector Optics zyskało uznanie na prestiżowych targach SHOT Show i IWA, umacniając swoją pozycję w świecie broni i optyki.
| Średnica obiektywu | 26 mm |
|---|---|
| Zastosowanie lunety | Powiększalnik |
| Powiększenie lunety (x) | 3 x |
| Źrenica wyjściowa | 8,3 mm |
| Pole widzenia (m /100 m) | 14,93 m/ 100 m |
| Odległość od oka | 60 mm |
| Powłoka antyrefleksyjna | Fully Multi Coated (FMC) |
| Długość | 125 mm |
| Waga | 440 g |
| EAN | 5902543895141 |
| Kod producenta | VEC-10-044358 |
| Producent | Vector Optics |
| EAN |