Świetny multitool, bardzo kompaktowy, ostre noże, solidne kombinerki. Zaskakuje swoim drobnym rozmiarem i jakością wykonania. Polecam, już się sprawdził kilka razy a dopiero mam go tydzień.
Kieszonkowy multitool wyposażony w 9 narzędzi. Wykonany ze stali nierdzewnej. Ergonomiczna rękojeść z aluminium zapewnia wygodę użytkowania.
Narzędzia:
- Nóż z ostrzem gładkim,
- Nóż z ostrzem ząbkowanym,
- Sprężynujące obcęgi z funkcjami odkręcania nakrętek, cięcia przewodów,
- Śrubokręt krzyżakowy,
- Śrubokręt płaski duży,
- Śrubokręt płaski mały,
- Pilnik,
- Otwieracz do kapsli,
- Kółko do mocowania kluczy.
Dzięki kompaktowym rozmiarom multitool może być stałym elementem wyposażenia EDC. Kółko mocujące umożliwia przypięcie go do torby, plecaka czy kluczy.
Dane techniczne
Materiał: stal nierdzewna
Materiał rękojeści: aluminium
Długość całkowita: 102 mm
Długość po złożeniu: 61 mm
Waga: 57 g
Producent: Gerber, USA
Militaria.pl jest dealerem premium marki Gerber Gear.
Gerber Gear to amerykańska marka założona w 1939 roku w Portland w stanie Oregon, od lat uznawana za jednego z największych dostawców noży i multitooli dla armii USA. W jej ofercie znalazły się kultowe modele, takie jak bojowy Mark II, survivalowy BMF, Strongarm czy LMF II Infantry, stworzony z myślą o bezpiecznym uwalnianiu pilotów z zestrzelonych maszyn. Gerber zasłynął ze współpracy z cenionymi projektantami, w tym twórcami customowych noży, co pozwoliło marce stale wyznaczać nowe standardy w branży. Globalną popularność przyniosła jej także seria noży survivalowych i akcesoriów sygnowana nazwiskiem Beara Gryllsa, która na trwałe zapisała się w historii outdooru.
| Długość ostrza | 38 mm |
|---|---|
| Kombinerki | Nie |
| Przecinak do drutu | Nie |
| Obciskacz do izolacji | Nie |
| Przyrząd do zdejmowania izolacji | Nie |
| Gniazdo na bity | Nie |
| Nożyczki | Nie |
| Etui w zestawie | Nie |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Pilnik | Tak (stalowy) |
| Piła | Nie |
| Otwieracz do puszek | Nie |
| Otwieracz do kapsli | Tak |
| Miarka | Nie |
| Korkociąg | Nie |
| Materiały | Stal + Aluminium |
| Długość | 102 mm |
| Waga | 57 g |
| EAN | 1000000065916 |
| Kod producenta | 6591 |
| Producent | Gerber Gear |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 4
-
-
Wiecie, jak to jest z multitoolem - jak masz, to korzystasz. Ten akurat zaskakuje swoim kompaktowym rozmiarem i dobrym wykonaniem. Ostrza ostre, trochę ciasno chodzą, ale to pewnie ma się dopiero wyrobić. Kombinerki działają sprawnie. Całość oceniam bardzo wysoko. Polecam.
-
Spoko narzędzie wielofunkcyjne do edc. Idealnie mieści się w małej kieszonce przy jeansach. Złożony gabarytowo podobny do zapalniczki Zippo. Moim zdaniem do noszenia przy kluczach to jakaś paranoja. Za masywny moim zdaniem. Ma wszystko to co potrzeba w razie "W". Ostrze przychodzi trochę tępe, ale generalnie ok. Taka trochę alternatywa dla Micry
-
Kupując tego toola myślałem, że będzie tylko fajnie wyglądał przy kluczach i że uruchomię go "od święta". Myliłem się. Właściwie korzystam z niego prawie codziennie. Nie tylko rozchodzi się tutaj o otwieranie paczek i rozcinanie nitek itp. Ale wkrętaki przydają mi się np. przy rowerze. A kombinerki pomimo tego, że małe to dają całkiem nieźle sobie radę.
Brak opinii