Nóż kuchenny Fissman Sasaki Kojiro 18 cm
Nóż kuchenny przeznaczony do siekania warzyw oraz krojenia mięsa, ryb i owoców. Konstrukcja o niewielkiej wadze zapewnia optymalną kontrolę nad cięciem.
Stal nierdzewna AUS-8, rękojeść z G10
Głownia noża została wykonana ze stali nierdzewnej AUS-8 hartowanej do twardości 58 HRC. Charakteryzuje się ona odpornością na korozję i ścieranie oraz wysoką trwałością, co umożliwia skuteczne krojenie. Ergonomicznie wyprofilowana rękojeść z wytrzymałego laminatu G10 zapewnia pewny chwyt.
Najważniejsze cechy
- długość głowni 180 mm
- stal nierdzewna AUS-8
- twardość 58 HRC
- rękojeść z G10
| Typ noża | Z głownią stałą |
|---|---|
| Styl | Kuchenny |
| Długość głowni | 180 mm |
| Profil głowni | Drop-point |
| Rodzaj ostrza | Gładkie |
| Odporność na stępienie | Dobra |
| Odporność na korozję | Bardzo dobra |
| Typ blokady | Ostrze stałe |
| Długość całkowita | 305 mm |
| Stal ostrza | AUS-8 |
| Sposób otwierania | Ostrze stałe |
| Materiał rękojeści | Laminat G10 |
| Klips do noszenia | Nie |
| Kabura w komplecie | Nie |
| Waga | 230 g |
| EAN | 4895204125590 |
| Kod producenta | 03FM2559 |
| Producent | Fissman |
| EAN |