Tani lekki fajny do samoobrony dobrze leży w dłoni. Duo czyli po dwa dobra stal nierdzewna ładny kolor dobra firma dobra powłoka fajna kabura poręczny szczylet
Nóż Master Cutlery M-Tech Push Dagger 2 szt.
Zestaw dwóch lekkich noży typu Push Dagger z obustronnym ostrzem gładkim. Głownia o profilu Dagger (sztylet) wykonana została z wytrzymałej stali nierdzewnej.
chwyt typu T z antypoślizgową rękojeścią z tworzywa ABS
Chwyt typu "T" czyli z prostopadłą rękojeścią w stosunku do ostrza, pokryty został tworzywem ABS o głębokim, antypoślizgowym fakturowaniu. Kształt rękojeści uniemożliwia ześlizgnięcie się dłoni podczas pchnięć
Najważniejsze cechy
- noże typu Push Dagger
- profil głowni Dagger
- ostrza obustronne, gładkie
- wykonane ze stali nierdzewnej
- rękojeść z tworzywa ABS
- chwyt typu T z antypoślizgowym fakturowaniem
- kabura do przenoszenia na pasie
| Typ noża | Z głownią stałą |
|---|---|
| Styl | Militarno-taktyczny |
| Długość głowni | 63 mm |
| Grubość głowni | 2.5 mm |
| Profil głowni | Sztylet |
| Rodzaj ostrza | Gładkie |
| Odporność na stępienie | Niska |
| Odporność na korozję | Dobra |
| Typ blokady | Ostrze stałe |
| Długość całkowita | 97 mm |
| Stal ostrza | 3Cr13 |
| Sposób otwierania | Ostrze stałe |
| Materiał rękojeści | Tworzywo sztuczne |
| Klips do noszenia | Nie |
| Kabura w komplecie | Tak |
| EAN | 805319080848 |
| Kod producenta | MT-20-46BK |
| Producent | Master Cutlery |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 11
-
-
Lepszego produktu za tę cenę raczej nikt nie znajdzie.Ja osobiście jestem bardzo zadowolony, polecam.
-
Bardzo fajny nóż do ćwiczenia samoobrony, szczególnie do Kapap.. Atak nożykami tego typu na twarz napastnika skutecznie zneutralizuje zagrożenie. Łatwy do ukrycia, a poza tym mały i sprzedawany po 2 szt. Można go np: zamocować z tyłu paska (na plecach). Bardzo fajny produkt w bardzo bobrej cenie.
-
Poręczny i łatwy do ukrycia zestaw, za tę cenę git
-
za tę cenę jest ok, w moim zestawie jeden z noży wypada z kabury
-
Dobrze leżące w dłoni dwa małe nożyki, stal mogłaby być trochę lepsza, jak za tę cenę jest ok, polecam
-
Noże, łatwo jest przenosić, są dobrze wykonane. Stal mogła by być trochę lepsza, ale za tę cenę jest ok. Noże fabrycznie dość ostre, kabura łatwa w przymocowaniu np do paska. polecam.
-
Maly, poreczny, tani, jednak jakosc stali moglaby byc lepsza
-
Fajne lekkie nożyki, stal nie powala.
-
Bardzo przydatny nóż w sumie dwa noże chowanie w specjalnej kaburze przypinanym na pasek mocnym rzepem. Polecam
-
Bardzo przydatna i funkcjonalna rzecz. Noże z obu stron leżą bardzo dobrze w kaburze który jest przymocowywany na silny rzep. Polecam
Brak opinii