W tych pieniądzach nic lepszego się nie znajdzie
Nóż typu neck o konstrukcji full-tang. Głownię typu karambit, wykonano ze stali nierdzewnej 440, którą na całej powierzchni pokryto czarną powłoką o właściwościach antyodblaskowych i antykorozyjnych.
Karambity charakteryzują się zakrzywionym, sierpowatym ostrzem Warncliff oraz kółkiem na palec, zapewniającym pewny chwyt. Kółko na palec może posłużyć również jako otwór na linkę lub rzemień, zabezpieczającą nóż przed zgubieniem.
Integralna rękojeść posiada wycięcia mające na celu zmniejszyć masę i poprawić wyważenie noża. Profil rękojeści ukształtowano w taki sposób, aby chronić palce przed przypadkowym ześlizgnięciem się na ostrze.
W komplecie znajduje się pochwa wykonana z czarnego tworzywa sztucznego, z mocowaniem na pas.
Dane techniczne
Kolor: czarny
Długość głowni: 76 mm
Grubość głowni: 3 mm
Stal: 440
Ostrze: gładkie
Rękojeść: stal nierdzewna
Pochwa: tworzywo sztuczne
Długość całkowita: 178 mm
Waga: 90 g
Producent: Master Cutlery, USA
| Typ noża | Z głownią stałą |
|---|---|
| Styl | Militarno-taktyczny |
| Długość głowni | 76 mm |
| Grubość głowni | 3 mm |
| Profil głowni | Wharncliffe |
| Rodzaj ostrza | Gładkie |
| Odporność na korozję | Średnia |
| Sposób otwierania | Ostrze stałe |
| Materiał rękojeści | Stal |
| Klips do noszenia | Nie |
| Kabura w komplecie | Tak |
| Waga | 90 g |
| EAN | 805319440161 |
| Kod producenta | MT-664BK |
| Producent | Master Cutlery |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 25
-
-
Za takie pieniądze warte polecenia
-
Dobrze wykonany nóż.
-
bardzo fajny nóż, jestem zadowolony
-
Dobrze wykonany za bardzo niewielkie pieniądze. Idealny na początek przygody z tym typem noży
-
dobry prezent
-
Do kolekcji jak najbardziej polecam
-
jak na tą cenę i na pierwszy taki typ noża raczej do ćwiczeń nie znajdziecie nic lepszego
-
Przyzwoicie wykonany kawałek stali Ostrzy się dość łatwo i trzyma ostrość Polecam
-
Nóż całkiem ok. Minus jedna gwiazdka za zaokrąglony czubek który uniemożliwia przebijanie czego kolwiek
-
Dobry stosunek ceny do jakości, fabrycznie nie zbyt ostry. Za tą cenę godny polecenia.
-
Nóż bardzo dobrze wykonany. Świetnie wygląda i przyjemnie sie go trzyma. Kabura doskonale dopasowana. Polecam.
-
Za takie pieniądze to i tak dostaje sie za dużo. polecam!
-
Solidny kawał stali,nóż wykonany poprawnie wygodnie leży w dłoni,kabura z tworzywa do zamontowania na szyi lub pasku sprawdza się dobrze w każdym z wariantów. Dla kolekcjonera pozycja obowiązkowa.
-
Bardzo fajny nóż. Nie jest ani za ciężki ani za lekki. W dłoni leży fantastycznie. Farba trzyma się mocno. Jednym słowem idealny dla kolekcjonera I dla kogoś kto będzie go mocno doświadczał W terenie.
Brak opinii