Po prostu Mora! Nie ma co większej filozofii tworzyć - robi robotę!
Uniwersalny nóż outdoorowy, który sprawdzi się podczas takich aktywności jak turystyka, wędkarstwo czy łowiectwo. Niewielka waga, ergonomiczna rękojeść i przystępna cena to główne atuty Mory.
Limitowana edycja z 2020 roku w kolorze żółto-czarnym.
Głownia o profilu clip-point została wykonana ze stali nierdzewnej. Ergonomicznie wyprofilowana rękojeść została wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, co zapewnia komfort i pewność chwytu nawet w sytuacji, gdy dłoń jest mokra lub zabrudzona.
W komplecie praktyczna pochwa z tworzywa sztucznego. Dzięki specyficznej budowie i otworowi odprowadzającemu, bez obaw można włożyć do niej mokry lub mocno zabrudzony nóż.
Dane techniczne
Stal: nierdzewna
Długość głowni: 91 mm
Grubość głowni: 2 mm
Ostrze: gładkie
Rękojeść: polipropylen
Pochwa: tworzywo sztuczne
Długość całkowita: 206 mm
Waga: 107 g
Producent: Mora, Szwecja
| Typ noża | Z głownią stałą |
|---|---|
| Styl | Survival-outdoor |
| Długość głowni | 91 mm |
| Grubość głowni | 2 mm |
| Profil głowni | Clip-Point |
| Rodzaj ostrza | Gładkie |
| Odporność na stępienie | Dobra |
| Odporność na korozję | Niska |
| Sposób otwierania | Ostrze stałe |
| Materiał rękojeści | Tworzywo sztuczne |
| Klips do noszenia | Nie |
| Kabura w komplecie | Tak |
| Waga | 110 g |
| EAN | 7391846024682 |
| Kod producenta | 27622_(NZ-546-SS-2601B) |
| Producent | Mora |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 14
-
-
Mora to mora . Super jakość do ceny
-
solidna morka za śmieszne pieniądze. świetnie leży w dłoni - dobrze spasowane plastiki, nigdzie nie uwierają. ostra i widoczna z daleka.
-
Super wygląda, bardzo ostry, niska cena.
-
niska cena a jakość super jak to u mory polecam
-
Kupiłem, bo spodobał mi się kolor tego nożyka. Mora, jak Mora, dobra jakość za niewielką cenę. Polecam.
-
Jak to mora zawsze jest ok, a za tą cenę mamy naprawdę fajny nóż.
-
nóż wiadomo prosty tani i dobry , super wersja kolorystyczna
-
Fajny, tani nożyk, ładny, poręczny, z wygodną pochwą, a kolor pomaga znaleźć go w trawie lub ciemności. Kupiłem w zestawie z wymarzonym Garbergiem, dla porównania. Ostrością nie odstaje, kartki tnie nawet łatwiej, z racji mniejszej grubości. Podczas używania trzeba być bardzo uważnym, wiem, co piszę :) Jakość wykończenia wyraźnie gorsza, co oczywiście nadrabia dobrą ceną. Za ten stosunek daję 5/5, polecam.
-
Dobry nóż w świetnej cenie. Szwedzka stal i produkcja. Kolorystyka pomaga w odnalezieniu np. w trawie.
-
Ostry prosto z pudełka, wygodny w użyciu.
-
Pierwsza moja nierdzewka i dziewiąta do kolekcji. Ostra, ładna, użyteczna morka.
-
Kolejna limitowana Mora. Bardzo dobra stal nierdzewna, jak zwykle fabrycznie bardzo ostry
-
Kolejna fajna limitka kultowej morki! Mam poprzednią zieloną to teraz ta, zdecydowanie polecam:D
Brak opinii