Piękny klasyk. Nóż wyprodukowany w ilości ponad 15 mln egzemplarzy do tej pory stał się najczęściej podrabianym nożem przez Chińczyków , Pakistańczyków. Polecam
Klasyczny składany nóż myśliwski Buck 110 Folding Hunter, który sprawdzi się zarówno w zastosowaniach typowo outdoorowych, jak i podczas codziennego użytku EDC. Głownia o profilu clip-point została wykonana ze stali nierdzewnej 420HC charakteryzującej się odpornością na korozję oraz stosunkowo długim trzymaniem ostrości.
Otwieranie jest ułatwione przez wcięcie na paznokieć. Rękojeść została wykonana z drewna hebanu i wykończona mosiężnymi wstawkami. W pozycji otwartej głownia blokowana jest za pomocą blokady backlock.
Codzienne przenoszenie ułatwia skórzany pokrowiec, który można zamontować na pasie.
Dane techniczne
Stal: 420HC
Długość ostrza: 95 mm
Grubość ostrza: 3 mm
Blokada: Back Lock
Rękojeść: drewno i mosiądz
Długość całkowita: 219 mm
Waga: 204 g
Producent: Buck Knives, USA
| Typ noża | Składany |
|---|---|
| Styl | Myśliwski |
| Długość głowni | 95 mm |
| Grubość głowni | 3 mm |
| Profil głowni | Clip-Point |
| Rodzaj ostrza | Gładkie |
| Odporność na stępienie | Dobra |
| Sposób otwierania | Wycięcie na paznokieć |
| Materiał rękojeści | Drewno |
| Klips do noszenia | Nie |
| Kabura w komplecie | Tak |
| Waga | 204 g |
| EAN | 033753092107 |
| Kod producenta | T-0110BRS-B |
| Producent | Buck Knives |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 1
Brak opinii