Jak za tę cenę zdziwiłem się, że ta replika jest tak dobra. Tryb auto, jak i pojedynczy ogień daję radę. Na ok 30 m wystrzeli kulki. Trzeba tylko dokupić odpowiedni akumulator 500 mah i ładowarkę do niej, są dostępne na polskim rynku. Dobrze sprawdza się w CQB. Droższe repliki wypadają podobnie w stosunku do tej. To po co przepłacać. Polecam
Elektryczna replika pistoletu wyprodukowana przez firmę Cyma. Zamek, mechanizmy wewnętrzne, wraz z lufą i spustem, oraz magazynek wykonano z metalu. Do wytworzenia lufy zewnętrznej, szkieletu i okładzin chwytu wykorzystano tworzywo sztuczne.
W pistolecie zastosowano mechaniczne przyrządy celownicze w postaci muszki i szczerbinki. Stabilność pistoletu w trakcie oddawania strzału zwiększa antypoślizgowa faktura na chwycie pistoletowym. Przed oddaniem niekontrolowanego strzału chroni bezpiecznik skrzydełkowy.
Sercem pistoletu jest specjalny gearbox nadający wystrzeliwanym kulkom prędkość wylotową rzędu 200 FPS. Konstrukcja pozwala na strzelanie zarówno ogniem ciągłym, jak i pojedynczym.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek,
- szybkoładowarka do magazynka,
Dane techniczne
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Długość całkowita: 220 mm
Waga: 755 g
Kolor: czarny
Napęd: elektryczny
Prędkość początkowa: 200 FPS
Gearbox: specjalny
Hop-up: jest, regulowany
Rodzaj magazynka: Low-Cap
Pojemność magazynka: 30 kulek
Producent: Cyma
| Wzorowany na | M92 |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 200 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 10 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 30 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Specjalny |
| Korpus | Polimer |
| Długość całkowita | 220 mm |
| Waga | 755 g |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Nie |
| Dodatkowe akcesoria w zestawie | Tak |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| Rodzaj wtyku | Micro-Deans |
| EAN | 5902543010438 |
| Kod producenta | CYM-01-010235 |
| Producent | CYMA |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 39
-
-
Fajna bardzo replika. Kupiłem kiedys tylko nie doczytałem że nie ma akumulatora w zestawie a wtedy było bardzo ciężko kupić nigdzie nie było. Bardzo dobrze leży w dłoni. Polecam kupić
-
po kilku dniach jedyne co mogę napisać to, że mega mi się podoba. szybka dostawa, sprawnie działający sprzęt o zaskakujących zasięgach. polecam każdego fanowi gier asg
-
bardzo dobry pistolet.
-
Super replika w przystępnej cenie.
-
całkiem fajny pistolet na początek minusem jest to że nia ma akumulatora w zestawie
-
Bardzo dobra replika
-
Bardzo fajna replika
-
Dobrze leży w ręce ogólnie bardzo fajny, ale trudno jest gdziekolwiek dokupić następną baterie i niestety ma trochę mało fps ale moim zdaniem jest godna polecenia
-
fajny pistolet w tej cenie, polecam
-
Dobra replika , dość ciężka , co prawda ma mało fps ale jako boczniak na bliską odległość jest ok
-
Produkt zgodny z opisem i oczekiwaniami. Polecam
-
Bardzo solidnie wykonana replika Łatwy dostęp do akumulatora Jednak gdy strzela się szybko w trybie semi może dojść do wystrzelenia dwóch kulek jednocześnie
-
Świetny pistolet, idealny na początek lecz myślę że zostanie na dłużej ewentualnie przesiądę się na wersję CM126S z Mosfetem i lipo :)
-
Dobrze wyglądająca i wywarzone replika. Dzięki zasilaniu z baterii nie czuć odrzutu, oraz można używać jej cały sezon. Rzeczą, do której trzeba się przyzwyczaić jest ogień ciągły. Dzięki niemu można wystrzelać wszystkie kluki z magazynka jednym naciśnięciem palca. Zamek repliki jest metalowy i zbiera rysy oraz otarcia, ale jest to normalne podczas takiego użytkowania. Moim zdaniem bardzo dobry boczniak, tym bardziej, że magazynki od cymoglocków pasują i do tej repliki.
Brak opinii