Replika która najlepiej odwzorowuje swój orginał. Wygląda ładnie, ciężka. Idealna
Elektryczna replika brytyjskiego pistoletu maszynowego z okresu II Wojny Światowej - Sten MkII. Pistolety wykonany został niemal w całości z metalu.
Sten wyposażony jest w mechaniczne przyrządy celownicze - stałą muszkę i szczerbinkę. Tak jak palny pierwowzór, replika strzela tylko ogniem ciągłym.
Sercem repliki jest metalowy gearbox v7, wyposażony w stalowe koła zębate. Dzięki bazowej początkowej prędkości wylotowej rzędu ~360 FPS, replika doskonale nadaje się do prowadzania działań na średnim dystansie i krótkim dystansie.
Do pistoletu dołączony został magazynek typu Low-cap, w którym mieści się 50 kulek. Magazynek jest kompatybilny z magazynkami do replik MP007 - MP40.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek,
- akumulator,
- ładowarka.
Dane techniczne
Materiał: metal i tworzywo
Długość lufy: 220 mm
Długość całkowita: 775 mm
Waga: 2636 g
Kolor: Czarny
Napęd: elektryczny
Gearbox: v7
Prędkość początkowa: 360 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Rodzaj magazynka: Low-cap
Pojemność magazynka: 50 kulek
Producent: AGM
| Wzorowany na | Sten |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 360 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 40 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 50 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Metal |
| Długość całkowita | 775 mm |
| Waga | 2636 g |
| Blowback | Nie |
| EAN | 5902543002471 |
| Kod producenta | 1152192885(AGM-01-000827) |
| Producent | AGM |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 3
-
-
Jeśli ktoś lubi tego typu repliki, to jest to warte zakupu :) Replika jest wykonana w całości ze stali.
-
Na duży plus wykonanie prawie w całości ze stali. Dość topornie wykonany tak jak oryginał. Ciekawa replika historyczna w tej cenie.
Brak opinii