Replika jest bardzo słabo wykonana. Niedosć że przyszła z uszkodzonym gwintem na narzędzia wylotowe to nawet nie chce strzelać. Z magazynka wylatują kulki jak się go wyjmuje, a hi cap wogóle się nie ładuje. Jak na start no to może komuś posłużyć ale ogólnie nie polecam.
W pełni licencjonowana, elektrycznie zasilana replika pistoletu maszynowego B&T A5 z linii Discovery. Jest przeznaczona dla początkujących użytkowników. W pudełku otrzymujemy pełen zestaw potrzebny do rozpoczęcia gry.
Pistolet wyposażony jest w regulowaną, wysuwana kolbę, poduszkę policzkową, chwyt przedni z łatwym dostępem do akumulatora. B&T A5 wyposażono w regulowany system Hop-Up, a prędkość początkowa rzędu 134 fps w zupełności wystarcza do walk na dystansach CQB czy strzelania do celu.
W zestawie otrzymujemy z repliką dwa magazynki o różnej pojemności, tłumik z przedłużką lufy, celownik optyczny z podświetlanym krzyżem celowniczym, pas nośny, akumulator 7,2V i ładowarkę.
Dane techniczne
Materiał: tworzywo sztuczne
Długość lufy: 139 mm
Długość całkowita: 575/ 705 mm (złożona kolba/ rozłożona kolba)
Waga: 890 g
Kolor: czarny
Napęd: elektryczny
Prędkość początkowa: 134 FPS
Gearbox: standardowy
Hop-up: tak, regulowany
Rodzaj magazynka: Hi-Cap + Low-Cap
Pojemność magazynka: 160/ 20 kulek
Producent: Action Sport Games, Dania
Militaria.pl jest wyłącznym dystrybutorem marki Action Sport Games w Polsce.
Action Sport Games (ASG) to renomowany producent sprzętu airsoftowego i wiatrówek, który od 1998 roku wyznacza standardy w branży. Firma zaczynała jako europejski dystrybutor, by z czasem stać się globalnym liderem, oferującym licencjonowane repliki od marek takich jak Armalite, CZ, B&T czy Accuracy International. Flagowy model CZ Scorpion EVO zdobył status klasyka wśród replik AEG, a precyzyjne kulki BB ASG są cenione przez graczy na całym świecie. Obecnie firma działa w ponad 60 krajach, dostarczając rozwiązania zarówno dla hobbystów, jak i profesjonalistów. Marka angażuje się w rozwój społeczności airsoftowej, wspierając różnego rodzaju wydarzenia i turnieje.
| Wzorowany na | Heckler&Koch |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 134 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 10 m |
| Rodzaj magazynka | Hi-cap |
| Pojemność magazynka | 160 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Polimer |
| Długość całkowita | 705 mm |
| Waga | 890 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Tak |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Nie |
| Dodatkowe akcesoria w zestawie | Tak |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| Rodzaj wtyku | Tamiya small |
| EAN | 5707843049146 |
| Kod producenta | 17274 |
| Producent | Action Sport Games |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 58
-
-
Fajna replika jak na początek. Z elektrycznym zasilaniem można już coś fajnie podziałać w przeciwieństwie do sprężynowych. Mlody zadowolony więc osobiście polecam.
-
Bardzo fajne bo W zestawie otrzymujemy z repliką dwa magazynki o różnej pojemności, tłumik z przedłużką lufy, celownik optyczny z podświetlanym krzyżem celowniczym, pas nośny, akumulator 7,2V i ładowarkę.
-
Elektryczna zabawka. Często się zacina, potrafi wystrzelić nawet 3 kulki naraz przy trybie pojedynczym. Celownik optyczny nie działa, tłumik to tylko kawałek rurki z tworzywa. Jak w opisie na początek zabawy w ASG to całkiem spoko zakup. W CQB ok.
-
fajnie strzela ale celownik jest do wywalenia lepiej strzela się bez
-
Karabinek nawet spoko tylko czasami kulki się zacinają w środku i czeba przepchnąć je zabawka dla początkujących. Celownik to taka ,,atrapa,, krzyż się rozmazuje a ,,tłumik,, to poprostu dokręcana rurka P.S. celniej się strzela bez celownika
-
Replika jak najbardziej do zabawy, postrzelania do tarczy. Warta swojej ceny!
-
Bardzo przyzwoicie wykonany karabinek. Sprawia wiele radości wnukowi. Za te cenę wyśmienita zabawa.
-
Bardzo dobry pm, spełnił wszystkie oczekiwania. Strzela dobrze i dobrze się z nim biega idealny do CQB
-
naprawde zajefajna zabawka dla początkujących "komandosów" ;) :) dołączony kolimator, zamieniony niestety na inny!! reszta dodatków naprawdę spoko!! obsługa jak zwykle na 5+, bezproblemowa dostawa za granicę!!
-
bardzo podoba mi sie ten wyglad, fajna replika
-
Super replika dla juniorów! Lekka i ma sporo gadżetów które dzieci lubią. Zanim młody dostał prezent to sam się nim pobawiłem i przyznam szczerze że frajdę robi wielką choć do zaawansowanego ASG się nie nadaje (dlatego idealna dla najmłodszych adeptów sztuki wojennej). Dokupiłem najtańszy kolimator za ok 45 zł na tej stronie bo ten w pakiecie to taka atrapa bardziej. P.S. czas przesyłki i obsługa klienta w tym sklepie to 5 stara. Dlatego za replikę 4 gwiazdki i piąta za rzetelną obsługę!
-
To świetny zestaw dla początkujących. Jest plastikowy, ale detale są jak w prawdziwym H&K lub jak najbardziej zbliżone i wydaje się dość trwałe. Dzieciak pokocha ten pistolet maszynowy.
-
w tej cenie super sprzet. ladny
-
dobry pistolet maszynowy w tym pzredziale cenowym
Brak opinii