Scyzoryk Schrade Imperial Pen Knife
Scycoryk wyposażony w dwa ostrza wykonane ze stali nierdzewnej 3Cr13MoV. Głownie o profilach Drop-Point i Clip-Point otwierane są za pomocą wycięcia na paznokieć. Dodatkowo model został wyposażony w nożyczki.
wzmocnienie bolsterami, blokada Slipjoint
Rękojeść wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego została zakończona stalowymi bolsterami. Ostrza blokowane są klasycznym mechanizmem Slipjoint.
Najważniejsze cechy
- stal nierdzewna 3Cr13MoV
- głownie Drop-Point i Clip-Point
- konstrukcja wzmocniona stalowymi bolsterami
- blokada Slipjoint
- nożyczki
| Długość złożonego | 70 mm |
|---|---|
| Długość gł.ostrza | 51 mm |
| Blokada gł.ostrza | Tak |
| Kolor okładzin rękojeści | Inny |
| Ilość narzędzi | 3 b/d |
| Korkociąg | Nie |
| Nożyczki | Tak |
| Pilnik do paznokci | Nie |
| Stal ostrza | 3Cr13MoV |
| Materiał okładzin rękojeści | tworzywo sztuczne |
| Piła do drewna | Nie |
| Waga | 37 g |
| EAN | 044356228770 |
| Kod producenta | IMP43 |
| Producent | Schrade |
| EAN |