Wykonany z aluminium tłumik płomienia ASG. Zakończony został gwintem 14 mm lewoskrętnym (CCW). Tłumik wykończony został w czarnym, matowym kolorze. Na tłumik naniesione zostały oznaczenia Strike Industries.
Dane techniczne
Materiał: aluminium
Waga: 20 g
Długość: 47 mm
Kolor: Black
Gwint: 14 mm lewoskrętny
Producent: Madbull
| Kolor główny | Black |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Typ montażu | Gwint 14 mm CW |
| Długość całkowita | 47 mm |
| Waga | 20 g |
| EAN | 5902543196064 |
| Kod producenta | MDB-09-007536 |
| Producent | Madbull |
| EAN |