Wykonanie solidne i naprawdę świetnie wygląda zamocowany na replice karabinka M4. Minusem dla niektórych osób może być waga, ale nie jest ona zbyt duża więc nie czuć różnicy między tam a stock-owym tłumikiem. Polecam.
Tłumik płomienia wykonany został w całości z metalu a jego zwarta konstrukcja i jednobryłowy odlew zapewnią wytrzymałość i długi czas użytkowania. Model zaopatrzony w standardowy, lewoskrętny gwint o przekroju 14 mm.
Dane techniczne
Kolor: Black
Wykonanie: Metal
Długość: 55 mm
Gwint: lewoskrętny 14 mm
Waga: 22 g
Producent: Specna Arms
Militaria.pl jest dealerem premium marki Specna Arms.
Specna Arms to marka wyspecjalizowana w produkcji replik ASG, ceniona za solidne wykonanie i korzystny stosunek jakości do ceny. Oferowane modele charakteryzują się realistycznym wyglądem i wysoką trwałością. W ofercie znajdują się różnorodne serie - od lekkich modeli CORE™ dla początkujących, przez zaawansowane EDGE™ z metalowymi korpusami i licencjonowanymi oznaczeniami, po topowe repliki PRIME™ z bezszczotkowymi silnikami i nowoczesną elektroniką. Marka współpracuje z renomowanymi firmami, takimi jak Rock River Arms czy Daniel Defense. Specna Arms cieszy się uznaniem zarówno wśród początkujących, jak i zaawansowanych graczy airsoftowych.
| Kolor główny | Black |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Typ montażu | Gwint 14 mm CW |
| Długość całkowita | 55 mm |
| Waga | 22 g |
| EAN | 5902543205506 |
| Kod producenta | 5902543205506 |
| Producent | Specna Arms |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 2
-
-
Bardzo fajny dobrze wygląda
Brak opinii