Bardzo dobrze wykonana torba ochronna na hełm w środku posiada małe kieszonki do którym można schować drobiazgi. Polecam
Wykonana z odpornego na przetarcia materiału Cordura 500D torba do przechowywania i transportowania hełmów i kasków taktycznych różnych rozmiarów i konfiguracji.
Duża centralna klapa z wszytą wewnątrz gąbką zapinana na zamek błyskawiczny, usztywnione boki i wyściełane dno zapewniają ochronę skorupie hełmu. Wygodne przenoszenie umożliwia uchwyt transportowy i wewnętrzny, regulowany pasek do zabezpieczenia hełmu przed przemieszczaniem się w torbie. Produkt wzbogacono o dwie wewnętrzne, boczne kieszenie na dodatkowe drobne akcesoria.
Na zewnątrz umieszczono panel velcro, który może być wykorzystany do umieszczenia na nim naszywek identyfikujących lub tzw. Morale Patches.
Wykonano w kamuflażu wzorowanym na uniwersalnym kamuflażu MultiCam, który sprawdza się szczególnie dobrze wśród suchej roślinności, na stepach i w terenie półpustynnym.
Dane techniczne
Materiał: tworzywo sztuczne, Cordura 500D
Waga: 795 g
Kamuflaż: Arid MC Camo
Wymiary: 40 x 32 x 21 cm
Producent: Primal Gear
Militaria.pl jest dealerem premium marki Primal Gear.
Primal Gear to marka specjalizująca się w produkcji taktycznego oporządzenia, odzieży i akcesoriów EDC. Wyposażenie powstaje z materiału Aspen 500D, lżejszego i bardziej ergonomicznego niż klasyczna Cordura 500D, a przy tym odpornego na przetarcia i trudne warunki użytkowania. W ofercie znajdują się m.in. kamizelki w systemie MOLLE, plecaki, pasy taktyczne, ładownice, kabury oraz odzież polowa i treningowa. Produkty Primal Gear wyróżniają się zastosowaniem technologii laser-cut, wzmocnionych szwów oraz sprawdzonych komponentów, takich jak klamry UTX i elementy Velcro. Marka stale rozwija swoją ofertę, wprowadzając nowe wersje kolorystyczne i popularne kamuflaże, w tym MultiCam.
| EAN | 5902543984135 |
|---|---|
| Kod producenta | PRI-21-034305 |
| Producent | Primal Gear |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 1
Brak opinii