Bardzo przydatny do zabezpieczenia rzeczy przed zamoczeniem. Na wyprawy w teren lub spływy pozycja obowiązkowa. Złożony zajmuje mało miejsca i jest łatwy w transporcie. Polecam.
Worek wodoodporny Highlander X-Large Drysack 13 l - Black
Wodoodporny worek o pojemności 13 litrów przeznaczony do transportu bagażu, śpiwora, odzieży, dokumentów i innych osobistych rzeczy. Przydatny na spływy kajakowe, wypady survivalowe, rejsy.
zamknięcie typu roll-top, trwały materiał XTP LITE
Worek wykonano z wytrzymałego materiału XTP LITE, dzięki czemu ma wodoodporność na poziomie 5,000 g/m². Aby wzmocnić konstrukcję wszystkie szwy są klejone.
Przed wilgocią chroni szczelne zamknięcie typu roll-top zapobiegają dostawaniu się wilgoci do środka zamykane klamrą. Po zapięciu klamra z listwą tworzą uchwyt transportowy.
Najważniejsze cechy
- pojemność 13 litrów
- wykonany z materiału XTP LITE
- wodooporność na poziomie 5000 g/m2
- klejone szwy
- szczelne zamknięcie typu roll-top
Militaria.pl jest wyłącznym dystrybutorem marki Highlander w Polsce.
Highlander to szkocka marka założona w latach 80. XX wieku, specjalizująca się w projektowaniu i produkcji odzieży outdoorowej, sprzętu turystycznego oraz akcesoriów kempingowych. Firma oferuje trzy główne linie produktów: Tactical - przeznaczoną do ekstremalnych warunków i działań militarnych, Forces - skierowaną do entuzjastów survivalu i bushcraftu, oraz Outdoor - która obejmuje sprzęt do turystyki i biwakowania. W asortymencie Highlander znajdują się m.in. funkcjonalne plecaki, namioty, śpiwory oraz odzież termoaktywna, które są dostosowane do potrzeb zarówno doświadczonych użytkowników, jak i amatorów aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.
| Kolor/kamuflaż | Czarny |
|---|---|
| Kolor główny | Black |
| Pojemność | 13 l |
| Wymiary | 360 x 200 x 200 mm |
| Materiał główny | XTP Lite |
| Wodoodporność | 5000 mm/m2 |
| Waga | 70 g |
| Zapięcie komory głównej | Roll-top |
| EAN | 5034358033606 |
| Kod producenta | DB111-BK |
| Producent | Highlander |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 1
Brak opinii