Fajne i pożywne jedzonko w teren. Przygotowanie proste, wystarczy trochę ciepłej wody. Przed przyrządzeniem opakowanie lekkie, płaskie, łatwe do spakowania.
Żywność liofilizowana Travellunch - wegańskie Spaghetti Napoli 125 g
Pełnowartościowy, łatwy w przygotowaniu posiłek liofilizowany w postaci Spaghetti Napoli. Zapakowany w termozgrzewalną torbę. Posiłek może być spożywany bezpośrednio z opakowania, bez konieczności używania dodatkowych naczyń.
Proces liofilizacji
Liofilizacja jest procesem próżniowej dehydracji produktów spożywczych przy bardzo niskich temperaturach (-50 st. C). Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii produkcji żywność liofilizowana jest pełnowartościowym, pełnokalorycznym posiłkiem, kompletnym pod każdym względem, spełnia przy tym wysokie wymagania stawiane przy uprawianiu różnego rodzaju sportów ekstremalnych jak wspinanie, turystyka wysokogórska, żeglarstwo, turystyka kwalifikowana zarówno letnia, jak i zimowa. Jest używana przez polarników, podróżników, sportowców wyczynowych, na różnych wyprawach czy obozach.
Skład produktu
- Makaron 53% (semolina pszenna)
- Pomidory w proszku 18%
- Skrobia modyfikowana
- Tłuszcz palmowy
- Sól
- Cebula
- Maltodekstryna
- Cukier
- Aromat (zawiera seler)
- Zioła
- Ekstrakty przypraw
Alergeny:
- Zawiera: Gluten, seler
- Może zawierać śladowe ilości: Gorczycy, łubinu, jajek, soi
Wartość odżywcza w 100 g produktu
- tłuszcz - 7,2 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 4,3 g
- węglowodany - 63 g, w tym cukry - 14 g
- białko - 9,4 g
- sól - 4,3 g
Dane techniczne
Wartość energetyczna: kcal/100g - 368 kcal, kJ/100g - 1554 kJ
Waga netto: 125 g
Producent: Travellunch, Niemcy
| Wartość jednostkowa | 125 g |
|---|---|
| Typ żywności | Liofilizat |
| Waga netto | 125 g |
| Wartość energetyczna (kJ) | 1554 kJ/100 g |
| Wartość energetyczna (kcal) | 368 kcal/100 g |
| Wartość energetyczna produktu (kJ) | 1942,5 kJ |
| Wartość energetyczna produktu (kcal) | 460 kcal |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 |
| Białko | 9,4 g/100 g |
| Tłuszcze | 7,2 g/100 g |
| Węglowodany | 63 g/100 g |
| Cukry | 14 g/100 g |
| Sól | 4,3 g/100 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,3 g/100 g |
| Rodzaj dania | Wegańskie |
| EAN | 4008097501444 |
| Kod producenta | 50144 |
| Producent | Travellunch |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 4
-
-
Spaghetii bolognese jest jak the answer to a never ending story... Po prostu niektóre potrawy nigdy się nie nudzą, i tak właśnie jest z spaghetii bolognese. Mógłbym jeść na okrągło.
-
Walory smakowe są ok. Jednak porównując do np TreknEat sporo minusów. Saszetka mniej funkcjonalna, nie ma skali, nie odrywa sie w połowie co ułatwia jedzenie. Samo jedzenie nie rozpuszcz sie tak sybko i tak latwo w goracej wodzie jak w przypadku wczesniej wymienionego produktu. Kupie ponownie tylko ze wzgledu na brak alternatywy poniewaz malo jest dań lio typu wege.
-
Smaczny i bardzo pożywny posiłek. Prosty w przygotowaniu i odpowiednio sycący, aby stanowić posiłek w terenie. Polecam wypróbować zarówno ten jak i pozostałe propozycje od tego producenta.
Brak opinii