Wybierz "Paczka w Weekend" i zamów z dostawą w sobotę

00 g 00 m 00 s

Chusty wielofunkcyjne Buff

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj

29 produktów

 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  74,99 zł 95,99 zł
 2. Brak towaru

 3. Brak towaru

 4. Brak towaru

 5. Brak towaru

 6. Brak towaru

 7. Brak towaru

 8. Brak towaru

 9. Brak towaru

 10. Brak towaru

 11. Brak towaru

 12. Brak towaru

 13. Brak towaru

 14. Brak towaru

 15. Brak towaru

 16. Brak towaru

 17. Brak towaru

 18. Brak towaru

 19. Brak towaru

29 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Buff jest hiszpańską marką założoną w 1927 roku. Pierwotnie firma działała jedynie na rynku rodzimym, jednak z czasem rozpoczęła dystrybucję w takich krajach jak Niemcy czy Francja. Obecnie firma Buff jest znana w wielu państwach na świecie, kojarząc się z wysoką jakością oferowanych produktów i innowacyjnymi rozwiązaniami. Flagowym produktem firmy są chusty, które z powodzeniem stosowane są przez: motocyklistów, fanów sportów ekstremalnych, kierowców rajdowych, żeglarzy, biegaczy, wspinaczy, miłośników leśnych i górskich wycieczek, a także przez wszystkich, który poszukują wysokiej jakości chust. Co ważne, chusty marki Buff cechują się wszechstronnością i mogą być wykorzystywane na wiele różnych sposobów m.in. jako: czapka, chusta okrywająca szyję, chusta na czoło, maska na twarz lub kominiarka. 

Firma Buff produkuje chusty w kilku liniach produkcyjnych, w których znajdziesz wybór rozmaitych modeli. Każda z serii cechuje się innymi rozwiązaniami. Przykładowo chusty z serii Buff Original są bezszwowe, bardzo dobrze odprowadzają wilgoć i nie chłoną zapachów. Drugą wartą uwagi serią jest linia Protection Buff, której chusty mają wiele cech modeli Original i dodatkowo wyposażono je w filtr UV. Filtr blokuje do 98% promieniowania ultrafioletowego. Zastosowano w nich system Coolnet, który odprowadza wilgoć i zapewnia komfort termiczny. Do produkcji chust z serii Buff Wool zastosowano naturalną, miękką w dotyku wełnę merino. Wełna tego rodzaju nie podrażnia skóry i nie chłonie zapachów. Charakteryzuje się również rozciągliwą strukturą, ochroną przed UV, a także zwiększoną odpornością na ogień. Chusty Buff sprawdzą się o każdej porze roku. W słoneczne dni chronią przed promieniowaniem, ograniczając tym samym ryzyko wystąpienia udaru słonecznego i cieplnego. W chłodne dni zapewniają odpowiednią temperaturę i zapobiegną utracie ciepła z organizmu przez głowę. Są idealnym uzupełnieniem zestawów wycieczkowych oraz wyposażenia zawodowego. Równie dobrze sprawdzą się w codziennym użytku.  

Przy produkcji wielu modeli chust Buff zastosowano technologię Recycled Polyester Microfibra. Oznacza to, że materiały wykorzystane do wytworzenia produktów pochodzą z recyklingu. Przed użyciem zostają poddane specjalnej procedurze certyfikacyjnej przez firmę Repreve. W ofercie sklepu Militaria.pl znajdziesz modele chust Buff pochodzące z różnych serii.  Serdecznie zapraszamy!