WAKACYJNA WYPRZEDAŻ DO -40%
Zamów dziś kurierem DHL - dostawa już jutro

Fotopułapki

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Dostępność w sklepie
Cena
Zastosuj

9 produktów

 1. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  999,00 zł
 2. Brak towaru

 3. Brak towaru

 4. Brak towaru

9 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Fotopułapka leśna, nazywana również kamerą leśną, jest urządzeniem, które wykorzystywane jest głównie do nagrywania dzikich zwierząt w ich środowisku naturalnym. To niewielkich rozmiarów kamera, która instalowana jest zazwyczaj na drzewach lub innych obiektach. Kamery leśne rejestrują obraz i dźwięk w momencie wykrycia ruchu, co pozwala na monitorowanie dzikich zwierząt, obserwację ich zachowania oraz na zbieranie danych naukowych na temat lokalnej fauny i flory. 

Fotopułapki w naszej ofercie to przede wszystkim produkty renomowanej firmy Bushnell. Dyskretne kamery fotopułapki pozwalają na rejestrację dzikiej przyrody - nocnego i dziennego życia zwierząt. Ukryte kamery uruchamiają się w momencie, gdy czujnik zamontowany w kamerze wykryje ruch (może być wykryty nawet z odległości 20 m). Fotopułapki dzięki podświetleniu LED (światłem podczerwonym, praktycznie niewidocznym dla zwierząt) pozwolą na kręcenie filmów również w nocy. 

Fotopułapka leśna wspiera również pracę naukowców i miłośników przyrody. Za jej pomocą możliwe jest monitorowanie populacji zwierząt, ich zachowania czy migracji. Fotopułapki najczęściej wspomagają pracę leśników i badaczy przyrody, ale również używane są przez osoby prywatne, które chcą się bliżej przyjrzeć zwierzynie odwiedzającej np. ich działkę czy ogród. Sekretne kamery zapisują obraz na kartę SD, w różnej rozdzielczości w zależności od modelu kamery, w komplecie z kamerą znajduje się pasek, dzięki któremu możliwe będzie łatwe i szybkie zamocowanie kamery na drzewie lub słupie. 

Cena fotopułapki może się dodatkowo zwrócić w chwili, gdy pozwoli ona na zarejestrowanie kradzieży. Fotopułapka na złodzieja wykorzystywana jest często do ochrony mienia lub środowiska naturalnego przed niepożądanymi, szkodliwymi czy nielegalnymi działaniami. Fotopułapka w momencie wykrycia ruchu może automatycznie wykonać zdjęcia lub rozpocząć nagrywanie obrazu i dźwięku. Dzięki temu możliwe jest zidentyfikowanie osób, które próbują dokonać kradzieży, zniszczenia mienia lub innego czynu. 

Kamery fotopułapki to coraz częściej wykorzystywane urządzenie, które mają wiele zastosowań w różnych dziedzinach. Z jednej strony wspierają naukę i ochronę przyrody, z drugiej zaś pozwalają przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego i naszego własnego mienia. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty kamer leśnych.