Chat with us, powered by LiveChat

Zamów dziś kurierem DHL - dostawa już jutro!

Karabinki wspinaczkowe

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
 10. Zniżka procentowa
Dostępność
Cena
Zastosuj

17 produktów

 1. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł 54,99 zł
  Oszczędzasz 5,00 zł
 2. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  79,99 zł 89,99 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł
 3. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  69,99 zł 79,99 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł
 4. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  59,99 zł 69,90 zł
  Oszczędzasz 9,91 zł
 5. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  89,99 zł 99,99 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł
 6. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł 69,99 zł
  Oszczędzasz 20,00 zł
 7. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  59,99 zł 79,90 zł
  Oszczędzasz 19,91 zł
 8. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  99,99 zł 129,99 zł
  Oszczędzasz 30,00 zł
 9. Brak towaru

 10. Brak towaru

 11. Brak towaru

 12. Brak towaru

 13. Brak towaru

17 produktów

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii znajdziesz profesjonalne i atestowane karabinki wspinaczkowe. Nadają się one do używania zarówno z przyrządami asekuracyjnymi, jak i zjazdowymi. Mogą być stosowane przez zawodników sportów wspinaczkowych oraz sportowców amatorów. Każdy karabinek z blokadą spełnia wyśrubowane europejskie normy jakości, dzięki czemu masz pewność, że wytrzyma trudy eksploatacji na wysokości. Są bardzo lekkie dzięki zastosowanym nowoczesnym technologiom. Ogromna wytrzymałość, jaką charakteryzują się karabinki wspinaczkowe, zawdzięczają kuciu na gorąco. Profilowanie trójwymiarowe zapewnia odporność na przeciążenia, a użyte materiały gwarantują solidność konstrukcji. Estetyczny design oraz modne, żywe kolory utrudniające zgubienie to dodatkowe atuty produktów z tego działu. Najważniejsza jest jednak wytrzymałość użytych do ich wytworzenia materiałów. Pamiętaj, że karabinkowi z blokadą powierzasz swoje życie, musi być więc najwyższej jakości. Militaria.pl oferuje wyłącznie sprawdzone produkty, uznanych producentów sprzętu wspinaczkowego. Marki takie jak włoski Climbing Technology czy niemiecki Edelrid są gwarantem Twojego bezpieczeństwa. Podobnie jak każdy karabinek zakręcany HMS, który także cechuje wyjątkowa solidność.

Wielu miłośników militariów oraz gadżeciarzy znajduje alternatywne zastosowanie dla karabinków wspinaczkowych. Często używane są do przenoszenia kluczy lub ekwipunku, co przydaje się w pracy. Jeżeli na co dzień musisz nosić wiele kluczy lub sprzętu, postaw na mocny i wytrzymały karabinek wspinaczkowy z atestami. Masz wtedy pewność, że nie zgubisz elementów swojego EDC. To skrót od angielskiego every day carry i oznacza przedmioty noszone każdego dnia. Oprócz portfela, smartfona i kluczy często w skład takiego zestawu wchodzą breloczki, scyzoryki, noże, latarki oraz pozostałe drobiazgi, które możesz zawiesić na swoim karabinku wspinaczkowym. Przy takim użytkowaniu warto postawić na modele blokowane. Najbezpieczniej Twój zestaw EDC możesz przenosić dzięki karabinkowi zakręcanemu HMS lub podobnym modelom. Dzięki wygodnym zapięciom możesz je szybko zaczepić na Twoim plecaku turystycznym. Kolejnym rodzajem wykorzystywania dla karabinka wspinaczkowego są sporty siłowe. Często na takich elementach kulturyści zawieszają dodatkowe obciążenie, na przykład podczas podciągania na drążku dla poprawy efektów treningowych. Możesz je także stosować podczas ćwiczeń na wyciągach, jeżeli chcesz mieć pewność, że przy dużym obciążeniu ciężar się nie zerwie. Karabinkami wspinaczkowymi możesz także przyczepić sanie z obciążeniem podczas treningu dynamiki.

Nie zapominajmy jednak, jakie jest ich podstawowe zastosowanie. Jeżeli często korzystasz ze ścianek wspinaczkowych lub uprawiasz ten sport w górach, zakup odpowiedniego sprzętu to konieczność. Podczas przebywania na wysokościach nie warto oszczędzać, kupując niesprawdzony sprzęt od nieznanych producentów. Dodatkowo karabinek zakręcany HMS poddawany jest testowi obciążenia, sprawdzający jego parametry nim trafi do sprzedaży. Dobry karabinek wspinaczkowy przydatny jest także podczas prac na wysokościach. Jeżeli prowadzisz firmę zajmującą się profesjonalnym czyszczeniem szyb wieżowców lub zatrudniasz pracowników przy budowie i szukasz solidnego sprzętu, oferta Militaria.pl jest przeznaczona właśnie dla Ciebie. Z naszych produktów korzystają zawodowcy, a Ty masz pewność, że nie wydarzy się niechciany wypadek przy pracy. Climbing Technology ma w swoich karabinkach zakręcanych HMS najnowocześniejsze technologie. Jedną z nich jest automatycznie zamykający się zamek TRIPLEX. Gwarantuje to maksimum bezpieczeństwa, uniemożliwiając przypadkowe otwarcie się produktu. Każdy karabinek wspinaczkowy poddawany jest szczegółowej kontroli jakości, zanim trafi do końcowego odbiorcy. W ofercie Militaria.pl znajdziesz również pozostałe elementy służące do wspinaczki, takie jak uprzęże oraz kaski. Pamiętaj, że bez względu na produkt, który wybierzesz, zwracaj uwagę na jego parametry i wybieraj tylko produkty najwyższej jakości.