WAKACYJNA WYPRZEDAŻ DO -40%
Zamów dziś kurierem DHL - dostawa już w poniedziałek

Leatherman Pocket-size (kieszonkowe)

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj
Kombinerki
Przecinak do drutu
Obciskacz do izolacji
Przyrząd do zdejmowania izolacji
Gniazdo wymiennych końcówek śrubokrętów (bitów)
Nożyczki
Pilnik
Piła
Otwieracz do puszek
Otwieracz do kapsli
Miarka
Korkociąg
Materiały

12 produktów

 1. Brak towaru

12 produktów

Schowaj Czytaj więcej

W kategorii Pocket Tools odnajdziesz kompaktowe wersje "dużych" multitooli, a także mini urządzenia mieszczące się w kieszeni. Takie rozwiązanie pozwala na wygodne przenoszenie i daje możliwość skorzystania z narzędzi w wielu awaryjnych sytuacjach, kiedy nie masz przy sobie pełnowymiarowego toola bądź skrzynki z narzędziami. Z dumą przedstawiamy rodzinę obejmującą multitoole Leatherman Pocket size. Jesteśmy bardzo szczęśliwy, oferując naszym klientom kieszonkowe multitoole najwyżej jakości, jaką bez wątpienia produkuje marka Leatherman. Poniżej przedstawimy w dużym skrócie historię marki, gdyż jest bardzo ciekawa oraz opowiemy nieco o tym, czym charakteryzują się toole mniejszego rozmiaru oraz dla kogo są przeznaczone.

Marka Leatherman została założona przez Tima Lethermana, który po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Stanowym w Oregonie ukończył kierunek wydziału mechanicznego. Zaraz po zakończeniu studiów zdecydował się na podróż, o której wielu z nas pewnie skrycie marzy - zabrał żonę na wycieczkę po Europie, kupując fiata 600. Był to 1975 rok. Jak wielu z nas pewnie się domyśla, taka podróż obfituje w dobre, jak i te złe niespodzianki, jak na przykład usterki auta. Podczas podróży, w której trakcie Tim Leatherman odwiedził również Polskę, w tym Kraków, Warszawę oraz Ojcowski park narodowy zmierzał dalej na wschód. Podczas tejże wyprawy często zdarzała się sytuacja, że w krytycznych sytuacjach brakowało mu podręcznych kombinerek. Wtedy obmyślił pierwszy koncepcyjny schemat czegoś, co dziś znamy pod nazwą multitool. Tim nie zatrzymał się na samych kombinerkach, lecz wzbogacił go o inne przydatne narzędzia takie jak nóż czy śrubokręty. Tak powstał pierwszy seryjnie produkowany model PST – Pocket Survival Tool, czyli kieszonkowy multitool przetrwania. Pomysł ten okazał się strzałem w dziesiątkę i dziś na całym świecie możemy spotkać przedstawicielstwa firmy Leatherman, a w Polsce jest nią firma Miitaria.pl. Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa pojawiały się kolejne wzory i modele, w tym linia multitool letaherman Pocket-size, czyli wielonarzędzia o bardziej kompaktowym rozmiarze, mające za zadanie towarzyszyć nam w każdej sytuacji.

Wśród nich jest na przykład seria Skeletool, która charakteryzuje się bardziej kompaktowym rozmiarem od ich większych kuzynów. W standardowym wyposażeniu mają kombinerki, ostrze płaskie bądź ząbkowane oraz gniazdo na wymienne bity, czyli różne końcówki śrubokrętów przydających się w codziennym życiu. Po złożeniu mają naprawdę mikre rozmiary, a karabińczyk, w które są wyposażone, pozwala je przytwierdzić choćby do szlufki od spodni, powodując, że ten kieszonkowy multitool jest dostępny dosłownie na wyciągnięcie ręki. Seria skeletool oraz ostrze w niej użyte zdobyła tak duże uznanie, że powstała oddzielna linia modelowa, gdzie sprzedawany jest jedynie nóż wchodzący w skład multioola i wciąż cieszy się dużym powodzeniem. Multitool leatherman Pocket-size wyróżnia na tle konkurencji słynna gwarancja, która obejmuje aż dwadzieścia pięć lat użyteczności narzędzia bez konieczności posiadania dokumentu zakupu! W Polsce tę gwarancję realizuje od lat nasza firma, więc jeśli Twój kieszonkowy multitool uległ uszkodzeniu, wystarczy, że wyślesz go nam do działu serwisu lub zdasz w jednym z salonów stacjonarnych rozsianych po całej Polsce. Dla kogo są przeznaczone multitoole leatherman Pocket-size? Przede wszystkim dla każdego, kto potrzebuje mieć kilka podstawowych narzędzi przy sobie, nie obciążając się zbytnio. W dodatku ich przemyślana konstrukcja sprawia, że przy odpowiedniej dozie wprawy, można całość obsłużyć za pomocą jednej ręki, więc świetnie się spiszą jako dodatkowa pomoc przy pracy na wysokościach. Jednak już dziś dla każdego jest dostępna szeroka oferta amerykańskiego producenta, więc jeśli tylko zastanawiasz się nad potrzebą zakupu takowego narzędzia - zapraszamy do opisu poszczególnych modeli, które być może rozwieją twoje wątpliwości. Zachęcamy do zaufania legendarnej już marce, tak jak zrobiły to miliony ludzi na całym świecie!