Zamów dziś do 21:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s

Odzież patriotyczna

Schowaj Czytaj więcej

Odzież patriotyczna od kilku lat zyskuje na popularności. Za pomocą ubrań patriotycznych można w prosty sposób pokazać swoją tożsamość narodową oraz propagować historię. Dzięki nim można wyraźnie komunikować miłość do swojego narodu. Polska posiada ciekawą, ale także wyjątkowo bolesną historię. W czasach wojny Polacy pokazywali silne przywiązanie do kraju poprzez swoje czyny. Obecnie więź odczuwana do kraju jest równie silna i często manifestowana właśnie za pomocą odzieży patriotycznej. Na odzieży takiego typu często umieszczone są grafiki przedstawiające ważne wydarzenia historyczne lub zasłużonych narodowych bohaterów. Umieszczone symbole na ubraniach patriotycznych powinny być traktowane z szacunkiem, ponieważ posiadają one dużą wartość dla każdego patrioty. Nosząc ubrania patriotyczne można poczuć niezwykle przywiązanie do narodu oraz kultury.

Ustaw kierunek malejący

88 produktów

Strona
 1. (170)
  Wysyłka: Natychmiast
  8,00 zł
 2. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  8,99 zł
 3. (18)
  Wysyłka: Natychmiast
  29,99 zł
 4. (29)
  Wysyłka: Natychmiast
  6,30 zł
 5. (6)
  Wysyłka: Natychmiast
  5,00 zł 8,00 zł
  Oszczędzasz 3,00 zł
 6. (46)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 51,00 zł
 7. (34)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 51,00 zł
 8. (33)
  Wysyłka: Natychmiast
  6,30 zł
 9. (5)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 95,00 zł 115,00 zł
  Oszczędzasz 20,00 zł
Ustaw kierunek malejący

88 produktów

Strona
  Ubrania takiego typu często są wybierane przez osoby mieszkające poza granicami swojego kraju. Nosząc je mogą poczuć więź z ojczyzną oraz pokazać innym, jak ważna jest ona dla nich. W sklepie Militaria.pl posiadamy szeroki asortyment naszywek, koszulek i pasków zawierających symbole patriotyczne. W ofercie posiadamy koszulki posiadające grafikę upamiętniającą 100-lecie odzyskania niepodległości. Grafika przedstawia granice Polski współczesne oraz te z 1918 roku oraz karabin i szablę. Pokazana na grafice broń była wykorzystywana przez żołnierzy w trakcie formowania się II Rzeczpospolitej. Koszulki są wykonywane z dużą dbałością o szczegółu, a grafika jest nanoszona za pomocą metody sitodruku. Dzięki stosowaniu tej metody koszulki posiadają bardzo wyraźne grafiki oraz są one odporne na spieranie. Posiadamy także modele koszulek posiadających flagę Polski umieszczoną na ramionach. Obie z tych koszulek są wykonywane z wysokiej jakości bawełny o gramaturze 180.
  Wykorzystanie takiego materiału sprawia, że koszulka jest wygodna i miła w dotyku. Dodatkowo tkanina ta jest odporna na rozciąganie oraz pozwala na odpowiednią cyrkulację powietrza. Do odzieży patriotycznej można także zaliczyć paski. W ofercie sklepu posiadamy parciane paski, których taśma jest dostępna w różnych kolorach. Paski posiadają zaciskowe klamry z godłem II Rzeczpospolitej lub krzyżem Narodowych Sił Zbrojnych. Takie niewielkie elementy patriotyczne noszone na co dzień pokażą jak ważna jest dla Ciebie historia Polski. Aby korzystania z paska było wygodne posiada on zakończenie skóropodobne. Dzięki temu jest on ochroniony przed niechcianymi uszkodzeniami, a przewlekania go przez szlufki jest prostsze. W tej kategorii zostały również umieszczone różnego rodzaju naszywki. Za ich pomocą można zmienić swoje normalne ubrania w ubrania patriotyczne. Naszywki są dostępne w różnych wzorach oraz rozmiarach. W ofercie posiadamy naszywki z flagami krajów, napisami oraz emblematami różnych jednostek. Naszywki są wykonywane za pomocą haftu komputerowego lub technologii 3D. Do wytwarzania naszywek wykorzystuje się materiały takie jak żakard oraz PVC, czyli polichlorek winylu. Materiały te charakteryzują się dużą wytrzymałością na uszkodzenia oraz odpornością na czynniki chemiczne i atmosferyczne.
do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49