Zamów do 23:59 - kurier DHL z dostawą na jutro

00 g 00 m 00 s

Pociski do broni czarnoprochowej

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj

12 produktów

 1. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  59,99 zł 89,99 zł
 2. Brak towaru

 3. Brak towaru

 4. Brak towaru

 5. Brak towaru

12 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Jeżeli jesteś pasjonatem broni czarnoprochowej, to na pewno potrzebujesz dobrych jakościowo pocisków do czarnoprochowców. Obecnie w Polsce rośnie zainteresowanie bronią czarnoprochową. Definicja broni czarnoprochowej mówi, że jest to broń palna, w której pocisk jest wystrzelany w efekcie gwałtownego spalania czarnego prochu. Jest to broń, w której oddzielnie ładuje się proch oraz amunicję. Taki rodzaj broni był wykorzystywany do końca XIX wieku. Obecnie w Polsce można posiadać broń czarnoprochową bez specjalnego zezwolenia, jednak można z niej strzelać tylko na strzelnicy. Prawo nie określa, w jaki sposób broń tego typu powinna być przechowywana. Warto zadbać o bezpieczeństwo i przetrzymywać broń czarnoprochową w miejscu niedostępnym dla dzieci lub osób pod wpływem alkoholu. Pozostawienie broni rozładowanej pozwoli zachować maksymalny poziom bezpieczeństwa. Rozpoczynając swoją przygodę ze strzelaniem z broni czarnoprochowej na strzelnicy, należy zaopatrzyć się w wiele potrzebnych akcesoriów. Zdecydowanie jedną z najbardziej niezbędnych rzeczy w strzelaniu są pociski. W ofercie sklepu Militaria.pl posiadamy pociski czarnoprochowe od wielu znanych i cenionych producentów. Można wymienić m.in. takie firmy jak ACP-Sport czy Import.

Wybór odpowiedniej amunicji do broni jest bardzo ważną kwestią. Wybrane pociski będą miały wpływ na celność oddawanych strzałów, precyzję oraz powtarzalność. Przed wybraniem pocisków powinieneś upewnić się, że ich kaliber jest odpowiedni oraz że są wykonane z dbałością o szczegóły. Jeżeli chcesz przez długi czas cieszyć się sprawną bronią, dobrze, jeśli będziesz wybierał amunicję z głową. Nieodpowiednio dobrane pociski mogą powodować częstsze awarie broni. Właśnie po to, aby dbać o Państwa komfort ze strzelania, pociski do czarnoprochowców oferowane w naszym sklepie są wykonane z największą starannością. Wyprodukowane są z czystego ołowiu. Pociski czarnoprochowe są obtaczane, co sprawia, że precyzyjność oddawanych strzałów jest większa. Dokładność, z jaką są wykonane pociski, wpływa na ich celność, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby w naszym sklepie mogli Państwo zaopatrzyć się w pociski wysokiej klasy. Dostępne w naszej ofercie pociski są bezszwowe oraz nie posiadają nadlewek. Ołowiane pociski różnią się od ołowianych kul większą celnością oraz częściej są wykorzystywane do oddawania strzałów na większe odległości.

W ofercie sklepu Militaria.pl posiadamy wiele pocisków czarnoprochowych o różnych kalibrach. Dostępne kalibry to .45, .375, .450. Pozwala to na wybranie pocisków, które najlepiej będą spełniały swoją funkcję oraz satysfakcjonowały podczas oddawania strzałów. Pociski do broni czarnoprochowej są sprzedawane w zestawach po 50 sztuk. W tej kategorii znajdą Państwo również mosiężne gilzy, za pomocą których ładowanie broni czarnoprochowej jest ułatwione. Gilza to część naboju, w której umieszczany jest pocisk. Korzystając z gilzy, możesz zabezpieczyć oraz wpłynąć na uszczelnienie komory nabojowej w trakcie oddawania strzału. Najczęściej do produkcji gilz wykorzystuje się mosiądz, ponieważ pozwala on na wielokrotne użytkowanie tej samej sztuki. Gilzy dostępne w naszym sklepie są sprzedawane w opakowaniach zawierających 10 sztuk. Mosiężne gilzy są produkowane przez firmę Davide Pedersoli, czyli włoską firmę zajmującą się produkcją broni palnej oraz akcesoriów. Jeżeli jesteś pasjonatem strzelania z broni czarnoprochowej lub dopiero rozpoczynasz swoją przygodę, to na pewno znajdziesz w naszym sklepie potrzebne akcesoria, które są albo konieczne do zabawy, albo ułatwią Ci korzystanie z rewolwerów.