MĘSKIE PREZENTY
Zamów teraz - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

Rękawiczki na siłownię i trening

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Rozmiar
Dostępność
Płeć
Okazje
Cena
Zastosuj
Ocieplenie
Obsługa ekranów dotykowych
Typ/przeznaczenie

17 produktów

 1. (19)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 49,99 zł 58,50 zł
  Oszczędzasz 8,51 zł
 2. (46)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 49,99 zł 58,50 zł
  Oszczędzasz 8,51 zł
 3. (14)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 109,00 zł
 4. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 98,99 zł 109,99 zł
  Oszczędzasz 11,00 zł
 5. (41)
  Wysyłka: Brak towaru
  Już od 48,99 zł 58,90 zł
  Oszczędzasz 9,91 zł
 6. (0)
  Wysyłka: Brak towaru
  Już od 55,00 zł 63,00 zł
  Oszczędzasz 8,00 zł

17 produktów

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii znajdziesz wiele modeli rękawiczek na siłownię. Zajmując się różnymi dyscyplinami sportu, należy zadbać o odpowiedni sprzęt, który uchroni Cię przed niechcianymi kontuzjami oraz wpłynie pozytywnie na efektywność treningów. Rękawiczki są akcesorium, które na pewno przyda się osobom uczęszczającym na siłownię lub lubiącym jazdę na rowerze. Sprawdzą się do wykonywania dużej ilości ćwiczeń, ochraniając delikatną skórę na dłoniach. Korzystając z rękawiczek podczas treningu, możesz zwiększyć swoją wytrzymałość oraz wzmocnić chwyt. Odpowiednio dopasowane rękawiczki będą zapobiegać ślizganiu się dłoni, dzięki czemu chwyt będzie stabilniejszy u pewniejszy. Podczas wykonywania intensywnych ćwiczeń, istotnym aspektem jest również usztywnienie nadgarstków za pomocą rękawiczek, co zabezpieczy Cię przed kontuzją. Jeżeli preferujesz treningi z wykorzystaniem większych ciężarów, powinieneś zwrócić uwagę na ochronę swoich nadgarstków. W trakcie ćwiczenia z użyciem hantli lub podciągania się na drążku dłonie są w dużym stopniu narażone na otarcia oraz wzmożone powstawania odcisków. Nieprzyjemne urazy dłoni mogą wpłynąć na zmniejszony komfort w trakcie treningów lub uniemożliwią wykonywanie niektórych ćwiczeń.

Rękawiczki na siłownię sprawdzą się także dla osób, które preferują przemierzanie wielu kilometrów na rowerze. W trakcie jazdy dłonie są jednym z trzech punktów kontaktu ciała z rowerem. Korzystanie z rękawic ma wiele plusów oraz sprawdza się u profesjonalistów i u osób jeżdżących rekreacyjnie. Tak jak rękawiczki na siłownię, tak też rękawiczki przeznaczone do jazdy na rowerze mają podobne funkcje. Świetnie zabezpieczają dłonie przed otarciami od kierownicy oraz pozwalają na stabilny chwyt, nawet gdy dłonie są wilgotne. Niektóre modele rękawic rowerowych mają specjalne wypustki zapewniające lepszą przyczepność do kierownicy. Mają jednak dodatkową funkcję, jaką jest zabezpieczenie skóry w momencie spadnięcia z roweru lub wypadku. Przy szybkiej jeździe nagły wypadek może spowodować znaczne uszkodzenia, dlatego warto zabezpieczyć newralgiczne punkty naszego ciała przed rozcięciami lub otarciami. W trakcie jazdy po zróżnicowanym terenie rękawiczki działają amortyzująco, co wpływa na znaczne podwyższenie komfortu podczas jazdy. Właśnie z tego powodu wiele modeli rękawiczek kolarskich jest wyposażonych w żelowe, miękkie panele.

Ofertę rękawiczek na siłownię możesz znaleźć wśród produktów firm jak Mechanix czy 4F. Znajdziesz tu modele przeznaczone do uniwersalnego zastosowania – nie tylko na siłownię. Warto wspomnieć, że wspólną cechą rękawiczek przeznaczonych do dźwigania ciężarów są “ucięte palce”. Ma to zapewnić pewny chwyt i lepsze czucie. Najbardziej narażone na odciski jest i tak dłoń, a nie palce. Wytrzymałe i wielofunkcyjne rękawice przydadzą się także żołnierzom oraz osobom pracującym w jednostkach specjalnych. Za odpowiednie zabezpieczenie dłoni odpowiada wykorzystany materiał. Najczęściej używana jest skóra lub mieszanki wytrzymałych materiałów. Istotnym aspektem jest, aby wykorzystany materiał zapewniał odpowiednią cyrkulację powietrza. Miejsca narażone na uszkodzenia są dodatkowo zabezpieczone grubszą warstwą materiału lub znajdują się w tych miejscach specjalne panele z tworzywa TPR. Dzięki wykorzystaniu rozciągliwych materiałów rękawiczki odpowiednio dopasowują się do kształtu dłoni. Wiele modeli rękawiczek zarówno ochronnych, jak i przeznaczonych do uprawiania sportu wyposażona jest w mankiety zapinane za pomocą rzepu. Takie wstawki na mankietach sprawiają, że rękawiczki można dopasować do swojego nadgarstka, co zabezpiecza przed zsuwaniem w trakcie wykonywania intensywnych ruchów. Rękawiczki są istotnym akcesorium, które przydaje się przy ćwiczeniach, a także podczas wykonywania różnego rodzaju prac. Aby móc w pełni cieszyć się treningiem lub nie obawiać o uszkodzenia skóry dłoni, warto zdecydować się na ich zakup. Szeroka oferta w naszym sklepie pozwala, żeby każdy z naszych klientów mógł dobrać model rękawiczek dopasowany do swoich potrzeb.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49