MĘSKIE PREZENTY
Zamów do Paczkomatu® z odbiorem w sobotę!

Spodnie Texar BDU

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Schowaj Czytaj więcej

Spodnie typu bojówki stały się kultowym elementem stroju każdego fana militariów, ale również osób ceniących sobie praktyczność połączoną z wygodą. Spodnie BDU Texar to bojówki w klasycznym wojskowym kroju Battle Dress Uniform, który wywodzi się z polowego umundurowania wojsk USA. Bojówki BDU wykonane są z mieszanki bawełny i poliestru w splocie typu rip-stop, dzięki czemu są wytrzymałe, lekkie i przewiewne. W przeciwieństwie do spodni wykonanych z samej bawełny schną znacznie szybciej.

Spodnie BDU Texar dostępne są w wielu rozmiarach oraz różnych kolorach. Spodnie Texar, tak jak ich wojskowy odpowiednik, wyposażone są w 6 kieszeni - 2 biodrowe, 2 tylne oraz 2 typu cargo. Duża ilość kieszeni umożliwi przenoszenie wszystkiego, co jest potrzebne użytkownikowi w życiu codziennym.

Materiał bojówek wzmocniony jest w miejscach szczególnie narażonych na uszkodzenia — na pośladkach, kroczu oraz kolanach. Zastosowanie wzmocnień gwarantuje trwałość spodni nawet w trudnych warunkach użytkowania. Bojówki można regulować w pasie za pomocą taśm.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49