ZIMOWA WYPRZEDAŻ DO -50% - OSTATNIE DNI

Do końca pozostało:   00 d 00 g 00 m 00 s

Zasilanie i włączniki Ledlenser

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Okazje
Cena
Zastosuj

8 produktów

 1. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  206,10 zł 229,00 zł
  Oszczędzasz 22,90 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  29,99 zł 39,00 zł
  Oszczędzasz 9,01 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  104,31 zł 115,90 zł
  Oszczędzasz 11,59 zł
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  89,99 zł 116,00 zł
  Oszczędzasz 26,01 zł
 5. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  34,99 zł 46,00 zł
  Oszczędzasz 11,01 zł
 6. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  292,41 zł 324,90 zł
  Oszczędzasz 32,49 zł

8 produktów

Schowaj Czytaj więcej

W poniższej kategorii znajdziesz szeroki wybór akcesoriów do latarek firmy Ledlenser. Będą to przede wszystkim włączniki Ledlenser oraz różnego rodzaju zasilacze, rozszerzające funkcjonalność latarek niemieckiego producenta. Trudno uwierzyć, że dzisiejszy gigant na rynku latarek ma swoje korzenie w zwykłym garażu, a początkowy budżet przedsiębiorstwa wynosił zaledwie tysiąc marek. Założyciele firmy, Harald oraz Reiner Opolk, na początku mieli do dyspozycji tylko komputer Atari, szkicownik i ołówek – udowodnili jednak, że przy dużej dozie samozaparcia, dysponując naprawdę skromnym budżetem, można osiągnąć szczyt, w tym przypadku na rynku urządzeń generujących światło. Dziś, po 26 latach od założenia, firma zatrudnia ponad tysiąc ludzi oraz posiada trzy fabryki, a sama marka LedLenser jest rozpoznawalna na całym świecie, dostarczając użytkownikom niezwykle funkcjonalne urządzenia o dużej mocy światła. To właśnie do tej firmy należy rekord w kategorii największej i najmocniejszej latarki na świecie – rzeczony model posiadał ponad cztery metry długości, ważył 216 kilogramów oraz emitował 100 000 lumenów mocy!

Nie każdy ma na tyle pojemne kieszenie, aby pomieścić takiego gigant, dlatego firma skupia się raczej na mniejszych modelach latarek w stylu EDC, na które bez problemu znajdziemy miejsce w naszym codziennym ekwipunku. Po zakupie swojej latarki może zechcesz rozszerzyć funkcjonalność swojej latarki specjalistycznym włącznikiem. Ledlenser zadbał o to, aby jego latarki były kompatybilne z dodatkowymi włącznikami, które znajdują się na dłuższym kablu, dzięki czemu można je zamontować na broni lub replice ASG. Takie rozwiązanie sprawi, że będziesz mógł włączyć latarkę jednym przyciskiem. Dodatkowo mają zaprogramowane możliwości ciągłego świecenia aktywowanego jednym przyciśnięciem lub trybem świecenia tak długo, jak ten przycisk jest wciśnięty. Włączniki firmy Ledlenser są wyprodukowane w taki sposób, aby ich aktywacja była bezgłośna, co także w określonych warunkach jest bardzo pożądane. Docenią to zwłaszcza służby mundurowe.

W naszej ofercie znajdziesz także kilkanaście modeli dodatkowych zasilaczy latarek Ledlenser. Jest wśród nich przez wielu pożądany model ładowarki samochodowej, który podpinamy pod gniazdo zapalniczki. Jeżeli często podróżujesz, jest to świetne rozwiązanie, aby latarka była ciągle w gotowości. Jeżeli zdecydowałeś się na zakup latarki działającej na baterię AA, dobrym pomysłem będzie zaopatrzenie się w dedykowany zestaw ładowarki, akumulatora 14500 oraz kabla. Dzięki temu naładujesz akumulator nie tylko w samochodzie, ale właściwie w każdym urządzeniu podpiętym do prądu, wyposażonym w klasyczne złącze USB. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą uzupełniającą latarki niemieckiego producenta, w tym zasilacze Ledlenser. Warto wspomnieć, że posiadamy także różne adaptery oraz montaże do praktycznie wszystkich wyprodukowanych modeli, które możesz założyć na swoją replikę lub karabin, a także doczepić latarkę do optyki, aby w równym stopniu oświetlała przedpole.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49