lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Akumulator 3,7V Wuben ABE 18650 2600 mAh
Akumulator litowo-jonowy 18650 o pojemności 2600 mAh. Wyposażony w zabezpieczenie (PCB), które skutecznie chroni przed przeładowaniem oraz rozładowaniem zwarciowym. Napięcie znamionowe ogniwa wynosi 3,7V.
Bezpieczne użytkowanie
Akumulator został wyposażony w układ PCB, który chroni ogniwo przed przeładowaniem, nadmiernym rozładowaniem, zwarciem, zbyt wysokim prądem oraz wysoką temperaturą. System PCT reaguje na wzrost temperatury i prądu, zwiększając opór w celu ograniczenia przegrzania, natomiast CID przerywa obwód przy nadmiernym wzroście ciśnienia wewnątrz ogniwa. Ogniwo charakteryzuje się trwałością na poziomie nie mniej niż 500 cykli ładowania i rozładowania.
Najważniejsze cechy
- napięcie 3,7 V
- pojemność 2600 mAh
- potrójny system ochrony przed zwarciem, przeładowaniem i rozładowaniem
- wbudowane zabezpieczenie PCB
Militaria.pl jest wyłącznym dystrybutorem marki Wuben w Polsce.
Wuben to marka z ponad 30-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w projektowaniu i produkcji nowoczesnych latarek oraz akcesoriów oświetleniowych. Zyskała rozpoznawalność dzięki połączeniu zaawansowanych technologii z solidnym wykonaniem, tworząc sprzęt ceniony zarówno przez profesjonalistów, jak i pasjonatów outdooru. W jej ofercie znajdują się latarki EDC, modele taktyczne, czołowe oraz specjalistyczne, często wyposażone w regulację strumienia światła czy tryby awaryjne, takie jak SOS. Wuben stawia na trwałość i bezpieczeństwo, wykorzystując aluminium lotnicze oraz wodoodporne konstrukcje zgodne z normami IPX. Firma angażuje się również w projekty społecznościowe - m.in. program „Light Up Your Life”, w ramach którego dostarcza oświetlenie do regionów dotkniętych klęskami żywiołowymi, wspierając lokalne społeczności.
| Typ akumulatora/baterii | Li-Ion |
|---|---|
| Pojemność | 2600 mAh |
| Waga | 49 g |
| Wymiary | 69 x 18.5 mm |
| Rodzaj akumulatora/baterii | 18650 |
| Ilość sztuk w zestawie | 1 |
| EAN | TYMCZASWUBEN03 |
| Kod producenta | ABE2600C |
| Producent | Wuben |
| EAN |