Baterie jak baterie nie ma za bardzo o czym się rozpisywać, działają a to jest najważniejszy. Ważne jest też to, że realizacja zamówienia w moim przypadku zajęła mniej niż 24 godziny od złożenia zamówienia.
Zestaw dwóch alkalicznych baterii guzikowych przeznaczonych do wykorzystania w urządzeniach o bardzo dużym zapotrzebowaniu na energię.
Uszczelniona konstrukcja zapobiega wylewaniu się baterii, a wysoka niezawodność i powtarzalność parametrów sprawia, że sprawdzą się do zastosowań przemysłowych i profesjonalnych.
Dane techniczne
Pojemność: 235 mAh
Napięcie: 1,5 V
Wymiary: 20 x 3,2 mm
Waga: 3 g (jedna bateria)
Producent: Energizer, USA
| Typ akumulatora/baterii | Bateria litowa |
|---|---|
| Pojemność | 235 mAh |
| Waga | 3 g |
| Wymiary | 20 x 3,2 mm |
| Rodzaj akumulatora/baterii | CR2032 |
| Ilość sztuk w zestawie | 2 |
| EAN | 7638900248357 |
| Kod producenta | BTE 030 |
| Producent | Energizer |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 5
-
-
Bateria działa świetnie bez zarzutów mam ją w LPVO i nie zmienilem jej od okolo miesiaca, i dalej trzyma bez komlikacji, z 2 miechy pewnie pociagnie jedna
-
Baterie działają bardzo dobrze,do tego firmowe i ogólnie dobrze znanej marki na rynku - warto kupić baterie znanej marki. Cena atrakcyjna, bo w tej cenie dostajesz dwie baterie.
-
Bardzo szybka dostawa!, nie wiem co jeszcze można napisać o bateriach, do tego firmowych i ogólnie dobrze znanych - warto kupić baterie znanej marki. Cena atrakcyjna, bo w tej cenie dostajesz dwie baterie.
-
Bateryjki wydajne, Energizer jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, przy wyborze baterii staram się o dobór produktów właśnie od nich. U mnie zamontowane w kolimatorze Micro od Theta Optics oraz w kolimatorze od Vector Optics, trzymają przez naprawdę zadowalający czas.
Brak opinii