Produkt świetnie wykonany, bardzo funkcjonalny, ma aż 10 kieszeni. Przeznaczony na ciepłą porę roku, więc dopiero się okaże, jak się sprawdzi
Bezrękawnik Gomati wyposażony w 4 kieszenie. Uszyty z materiału 100% nylon Ripstop.
Świetnie zaprojektowany, funkcjonalny, wykonany z dbałością o szczegóły, gwarantujący wytrzymałość w każdych warunkach.
Model Gomati wykonany zostały z lekkiego i szybkoschnącego materiału Nylon Ripstop, co znacznie przekłada się na komfort użytkowania zwłaszcza w porze deszczowej.
Kamizelka wyposażona jest w 4 kieszenie zewnętrzne:
- dwie dolne kieszenie zapinane na rzep,
- dwie mniejsze kieszenie na wysokości klatki piersiowej zapinane na zamek.
Zamykana niezawodnym zamkiem błyskawicznym YKK.
Dane techniczne
Model: Gomati
Kolor: coyote
Materiał: 100% nylon Ripstop
Producent: Pentagon, Grecja
Militaria.pl jest wyłącznym dystrybutorem marki Pentagon w Polsce.
Pentagon Tactical to marka z ponad 30-letnim doświadczeniem w tworzeniu odzieży i wyposażenia inspirowanego potrzebami wojska, służb mundurowych oraz miłośników outdooru. W swojej ofercie łączy solidne materiały z praktycznymi rozwiązaniami i nowoczesnym designem. Charakterystyczne autorskie kamuflaże, takie jak Pentacamo® i Grassman®, oraz funkcjonalne kroje to efekt wieloletnich prac projektowych i współpracy z przedstawicielami służb. Oferta marki obejmuje m.in. specjalistyczne serie stworzone dla profesjonalistów - Tactical Duty, do działań bojowych - Combat Duty oraz do survivalu, turystyki i na co dzień - After Duty.
| Ocieplenie | Tak |
|---|---|
| Kolor/kamuflaż | Odcienie brązu |
| Typ materiału | Syntetyczny |
| Kod producenta | K04005-03- |
| Producent | Pentagon |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 11
-
-
Doskonała kamizelka, lekka, praktyczne kieszenie, fajny kolor i dobra cena.
-
Świetna jakość, na prawdę udany zakup.
-
Po raz pierwszy w Militaria.pl spotykam się z sytuacją, że opis produktu jest dużo uboższy niż sam produkt. Kamizelka ma nie 4 kieszenie, a w sumie 10 (w tym 2 wewnętrzne). Jest świetnie uszyta z bardzo lekkiego, przewiewnego i szybkoschnącego materiału. Zarówno szycie, jak i materiał oraz użyte zamki i rzepy - bardzo solidnej jakości.
-
Super kamizelka, doskonale wykonana, lekka, mnóstwo kieszeni , kolor też fajny. Mąż bardzo zadowolony
-
Na ryby, na grzyby. Wygodny ciepły i kieszenie się przydają
-
Solidny bezrękawnik, jakość wykonania na wysokim poziomie, polecam.
-
Świetna kamizelka. Bardzo wygodna, idealnie dopasowana. Kieszenie rozmieszczone w mądry sposób. Szybko schnie. Jeżeli się ktoś zastanawia nad zakupem to tak.
-
Praktyczna, dobrze się nosi
-
Bardzo wygodna i solidnie wykonana kamizelka
-
Bardzo dobra kamizelka. Na dole ma regulowany ściągacz i łącznie 10 kieszeni. Wytrzymały materiał i dobrej jakości suwak. Warto zainwestować i kupić sobie. Polecam.
Brak opinii