ZIMOWA WYPRZEDAŻ DO -50% | Zamów teraz z gwarancją dostawy jutro!

Wzrost modela:

Celownik kolimatorowy Theta Optics XTO - Tan

Ocena:
80% of 100
Produkt archiwalny
Do góry

Celownik kolimatorowy o konstrukcji inspirowanej celownikami holograficznymi, wykonany z metalu, w kolorze tan. Zasilany jedną baterią CR123A, pozwala na wybór czerwonej lub zielonej plamki celowniczej, co sprawdza się w warunkach dziennych i nocnych.

Natężenie i pozycja plamki są w pełni regulowane, co pozwala dopasować celownik do preferencji strzelca. Urządzenie montowane jest na standardowej szynie RIS 22 mm, umożliwiając szybkie i precyzyjne celowanie.

Celownik ma 195 g wagi i 95 mm długości. Przed dopuszczeniem do sprzedaży każdy egzemplarz przechodzi testy jakościowe.

W skład zestawu wchodzi:
- celownik,
- baterie zasilające,
- ściereczka do czyszczenia,
- instrukcja obsługi.

Dane techniczne
Wykonanie: metal
Kolor: tan
Długość: 95 mm
Waga: 195 g
Zasilanie: 1x CR123A
Producent: Theta Optics

Więcej informacji
Rodzaj montażu kolimatora Weaver
Typ montażu Zintegrowany
Kolor znaku celowniczego Dostępne różne warianty
Regulacja podświetlenia Tak
Regulacja znaku celowniczego Stopniowa
Długość 95 mm
Rodzaj akumulatora/baterii 1 x CR123A
Typ zasilania Bateria
Waga 195 g
EAN 5902543257086
Kod producenta 1152209282(THO-10-011001)
Producent Theta Optics

Opinie ze zdjęciami

Podsumowanie opinii

Przygotowane automatycznie na podstawie opinii

Liczba opinii: 3

  1. J...
    100%

    dobry kolimator, bardzo łatwy w obsłudze i ładnie wygląda na replice

  2. R...
    80%

    Kolimator całkiem fajny. Dobrze wygląda na karabinie. Niestety za niski do specny ze stałą muszką jak dla mnie. Na minus ciemna szybka kolimatora. W pomieszczeniach trochę za ciemno. Bardzo łatwa regulacja.

  3. Ł...
    60%

    duży wyświetlacz ale obraz lekko przyciemniony, jak jest jasno to sa widoczne odbicia w szybce od strony twarzy

Brak opinii