Bardzo dobry kolimator ,bardzo przydatna rzecz do ASG .Łatwe w ustawieniu przyrządy nawet dla takiego laika jak ja ;-) Szczere polecam ,przede wszystkim w dobrej cenie.
|
Wzorowany na popularnych lunetach ACOG celownik kolimatorowy firmy AIM-O. Obudowa tego modelu w całości została wykonana z metalu, jego zastosowanie na replice pozwala na szybkie i wygodne celowanie bez konieczności zgrywania muszki i szczerbinki.
Punkt celowniczy w kolimatorze wyświetlany jest w kolorze czerwonym. Jego położenie może być przez użytkownika swobodnie regulowane zarówno w pionie jak i poziomie, posiada on także kilka poziomów natężenia. Celownik mocowany jest do repliki za pomocą szyny w standardzie RIS 22 mm.
Kolimator zasilany jest za pomocą trzech baterii AG5.
Dane techniczne
Materiał: metal
Kolor punktu: czerwony
Zasilanie: 3x AG5
Długość: 150 mm
Waga: 382 g
Montaż: RIS (22 mm)
Producent: AIM-O
| Rodzaj montażu kolimatora | Weaver |
|---|---|
| Typ montażu | Zintegrowany |
| Rozmiar obiektywu | 32 mm |
| Kolor znaku celowniczego | Czerwony |
| Regulacja podświetlenia | Tak |
| Regulacja znaku celowniczego | Stopniowa |
| Długość | 150 mm |
| Rodzaj akumulatora/baterii | 3 x AG5 |
| Typ zasilania | Bateria |
| Waga | 382 g |
| EAN | 5902543256218 |
| Kod producenta | 1152200951(AMO-10-004575) |
| Producent | Aim-O |
| EAN |
Bardzo dobry kolimator ,bardzo przydatna rzecz do ASG .Łatwe w ustawieniu przyrządy nawet dla takiego laika jak ja ;-) Szczere polecam ,przede wszystkim w dobrej cenie.
Super kolimator, czerwona i zielona kropka widoczna w każdych warunkach pogodowych, polecam, za tą cenę ciężko o coś lepszego i masywniejszego (metal)
4 tryby podświetlenia 2 czerwone, 2 zielone, solidny, bez problemów z jego ustawianiem. Świetny, polecam !!!
Spełnia swoją funkcję całkiem dobrze. Jest ciężki, solidny i trudno zrobić mu krzywdę :D
Ten celownik jest mega
Bardzo dobry, wytrzymały
Brak opinii